Kovodružstvo Strážov - výroba vzduchotechniky, radiálních ventilátorů a dalšího kvalitního strojírenského zařízení

Kovodružstvo Strážov nabízí individuální přístup, přesné strojírenství a kvalitu při výrobě vzduchotechniky, radiálních ventilátorů, sušáren obilí, průmyslových filtrů a zahradního nářadí.


Kovodružstvo Strážov
Kovodružstvo Strážov je renomovanou společností v oblasti strojírenské výroby s dlouholetou tradicí. Naše firma se zaměřuje především na výrobu kvalitního strojírenského zařízení, jako jsou vzduchotechnika, radiální ventilátory, sušárny obilí, průmyslové filtry a zahradní nářadí.
Díky našim zkušenostem a vysoké úrovni výroby jsme schopni nabídnout individuální přístup a přesné strojírenství. Naše společnost poskytuje výrobu na zakázku podle dokumentace zákazníka. Sídlíme v obci Strážov, okres Klatovy, a naši zaměstnanci jsou odborníci v oblasti strojírenství a vždy se snaží plnit požadavky zákazníka co nejlepším způsobem.
Vynikáme kvalitou našich výrobků a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi.
Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výrobu strojírenského zařízení, Kovodružstvo Strážov je pro vás tou pravou volbou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Kovodružstvo Strážov - strojírenská výroba kovových výrobků s precizností a spolehlivostí

Kovodružstvo Strážov - strojírenská výroba kovových výrobků s precizností a spolehlivostí
Kovodružstvo Strážov je výrobní družstvo se sídlem v obci Strážov, okres Klatovy, které se zaměřuje na strojírenskou výrobu a zakázkovou výrobu podle dokumentace zákazníka.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Kovodružstvo, výrobní družstvo Strážov
WEBOVÁ STRÁNKA
Kovodružstvo, výrobní družstvo Strážov
www.kovostrazov.cz
Adresa

Adresa

Strážov 146
Strážov 340 21

kovo@kovostrazov.cz
+420 376 392 451


Najdete nás také zde:

ARES
captcha