Obec Kraselov - kouzlo jižních Čech spojené s tradicí a přírodou

Pokud máte rádi malebnou krajinu, historické památky a klidné prostředí, neváhejte a vydejte se do obce Kraselov, která vám nabídne krásné zážitky, ale také možnost odpočinout si od ruchu velkoměsta.


Obec Kraselov
Kraselov, malebná obec v jižních Čechách, která vás okouzlí svou tradiční pohostinností a klidem uprostřed nádherné přírody.
Obec Kraselov se nachází v malebné krajině jižních Čech, v okrese Strakonice, a nabízí návštěvníkům mnoho zajímavostí. Kraselov je obklopen překrásnou přírodou, což nabízí mnoho možností pro turistiku, cyklistiku a další outdoorové aktivity.

V obci se také nachází muzeum s expozicí tradičních řemesel, která přibližuje historii této oblasti. Kraselov je rovněž proslulý svou pohostinností, což se odráží v místních restauracích a penzionech, kde si můžete vychutnat místní speciality a získat nádherné zážitky.
Pokud hledáte klid a odpočinek, Kraselov je pro vás tou správnou volbou. V obci se nachází i několik kulturních památek, jako je například kostel sv.Anny a sv.Vavřince či zvonice.
Celkově lze říci, že Kraselov je nádhernou obcí, která si zachovává tradiční kouzlo jižních Čech a nabízí mnoho zajímavých aktivit pro návštěvníky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Historie a vznik obce Kraselov v podhůří Šumavy

Historie a vznik obce Kraselov v podhůří Šumavy
V malebné krajině jižních Čech v okrese Strakonice najdete obec Kraselov, o jejímž vzniku a historii se více dozvíte na našich stránkách.

Knihovna Kraselov

Knihovna Kraselov
Obyvatelé obce Kraselov mohou využívat služeb knihovny, kde si mohou nejen knihy a časopisy vypůjčit, ale také je zde k dispozici veřejný internet.

Obecní úřad Kraselov

Obecní úřad Kraselov
Obecní úřad Kraselov poskytuje svým občanům v úředních hodinách a prostřednictvím internetu důležité informace o dění v obci a okolí.

Kraselov, okres Strakonice

Kraselov, okres Strakonice
Obec Kraselov se nachází v malebné krajině v Šumavském podhůří v okrese Strakonice a zve své návštěvníky k výletům do okolí a návštěvě nedalekých památek.

Obec Kraselov v Šumavském podhůří s turisticky zajímavým místem Boží kameny

Obec Kraselov v Šumavském podhůří s turisticky zajímavým místem Boží kameny
Obec Kraselov a osady se rozléhají v Šumavském podhůří v okrese Strakonice. Nachází se zde spousta turistických zajímavostí jako Boží kameny, Mladonické vrchy, kostel a tvrz.

Obec Kraselov, jižní Čechy, okres Strakonice, turistika, cykloturistika

Obec Kraselov,  jižní Čechy, okres Strakonice, turistika, cykloturistika
Chystáte se na dovolenou do jižních Čech? Hledáte ideální místo pro odpočinek, turistiku a cykloturistiku v okrese Strakonice? Zavítejte do obce Kraselov v malebném podhůří Šumavy.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Obec Kraselov
WEBOVÁ STRÁNKA
Obec Kraselov
www.kraselov.info
Adresa

Adresa

Kraselov 53
Kraselov 387 16

obec.kraselov@seznam.cz
+420 383 397 161


Najdete nás také zde:

ARES
captcha