Zadavatelem microsite je firma Obec ObrniceObec Obrnice je součástí Mikroregionu Srpina a leží v malebném prostředí Českého středohoří

Obec Obrnice se nachází v malebném prostředí Českého středohoří a nedaleko města Most. Je součástí Mikroregionu Srpina a dostane se sem autobusem i vlakem.Obec Obrnice se nachází v Ústeckém kraji asi tři kilometry od města Most.
V Obci Obrnice se nachází veškerá občanská vybavenost od mateřské a základní školy po sportovní hřiště pro děti i dospělé.

Obec Obrnice je obklopená překrásnou krajinou Českého středohoří a jimiž protékají řeka Bílina a říčka Srpina, součástí je i chráněný mikroregion Srpina.

Pokud se hodláte do Obce Obrnice vypravit, můžete vyrazit jak autobusem, tak vlakem. V okolí se nachází vrch Zlatník, který je významnou dominantou celé krajiny. Podívat se ovšem můžete i na nově zrestaurovanou kapli Nejsvětější Trojice. Jestli máte rádi společenské a kulturní akce, pak se během roku můžete přijet podívat na společenské plesy, kulturní akce pro děti i dospělé.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Obec Obrnice, okres Most, chráněná krajinná oblast České středohoří, ...

Obec Obrnice, okres Most, chráněná krajinná oblast České středohoří, ...

Obec Obrnice leží cca. 3, 5 km východně od města Mostu a je členem Mikroregionu Srpina.