Bytová výstavba a rekonstrukce MERCATOR, s.r.o. Praha - vylepšujeme bydlení od nápadu až po realizaci

Hledáte spolehlivou stavební společnost pro svou bytovou výstavbu nebo rekonstrukci? MERCATOR, s.r.o. je tím správným partnerem pro vás.


Stavební společnost MERCATOR, s.r.o - provozovna
Sídlící v Praze, společnost se specializuje na bytovou výstavbu, rekonstrukce objektů a výstavbu inženýrských sítí.

MERCATOR, s.r.o. je stavební společnost zaměřená na bytovou výstavbu a rekonstrukce objektů. Zároveň se věnuje výstavbě inženýrských sítí a provádí zemní i elektromontážní práce. Společnost sídlící v Praze disponuje špičkovými stavebními techniky a zkušenými odborníky, kteří zajistí kvalitní a rychlý průběh vaší stavby.

MERCATOR, s.r.o. se také pyšní rozsáhlou půjčovnou nejen stavebního nářadí, díky které si mohou zákazníci vybrat vhodný nástroj pro svou práci. Díky kompletnímu servisu a vstřícnému přístupu se společnost stala oblíbeným partnerem pro mnoho stavebních firem i jednotlivců.

Využijte kvalitní služby stavební společnosti MERCATOR, s.r.o. pro svou bytovou výstavbu nebo rekonstrukci a udělejte si radost ze svého nového domova.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Výstavba inženýrských sítí, zemní práce, revize elektrických zařízení

Výstavba inženýrských sítí, zemní práce, revize elektrických zařízení
Výstavbu inženýrských sítí, kanalizací, vodovodů, plynovodů, výkopy, strojní zemní práce, montáž a revize elektrických a plynových zařízení realizuje společnost MERCATOR, s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MERCATOR, s.r.o
WEBOVÁ STRÁNKA
MERCATOR, s.r.o
www.mercator.cz
Adresa

Adresa

Šítkova 233/1
Praha 1 - Nové Město 110 00

energy@mercator.cz
+420 222 512 642


Najdete nás také zde:

ARES
captcha