Zadavatelem microsite je firma Stihl - Milan Brzobohatý s.r.o.Motorové pily, foukače a rosiče a další zahradní a lesní technika od STIHL Milan Brzobohatý s.r.o.

Společnost STIHL Milan Brzobohatý s.r.o. z Frýdlantu nabízí prodej, servis a nebo zapůjčení zahradní a lesní techniky značky STIHL nebo SILVACO.Hledáte šikovné a kvalitní pomocníky pro práci v lese nebo na zahradě? Pak už nehledejte a podívejte se na širokou nabídku zahradní a lesní techniky značky STIHL, kterou seženete od společnosti STIHL Milan Brzobohatý s.r.o., jehož firma sídlí ve městě Frýdlant.

Značka STIHL to jsou kvalitní produkty, které mají na trhu více jak devadesátiletou tradici a řadu spokojených zákazníků. Ať už budete potřebovat kvalitní a spolehlivou motorovou nebo elektrickou pilu, techniku pro čištění nebo třeba pro práci na zahradě, můžete si být jistí, že se značkou STIHL neprohloupíte.

Společnost zajišťuje nejen prodej, ale i servis a zapůjčení. Samozřejmostí je pak odborné poradenství. Spokojený tak bude nejen soukromý zahrádkář, ale i profesionální pilař či stavař. V široké nabídce společnosti najdete produkty jako:

- akumulátorové přístroje
- motorové pily
- vyžínače a křovinořezy
- čistící techniku
- nabíjecí stanice
- motorové foukače, rosiče a vysavače

a mnohé další. Pro kompletní nabídku společnosti se podívejte na její webové stránky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej zahradní a lesní techniky značek STIHL a SILVACO Liberec, ...

Prodej zahradní a lesní techniky značek STIHL a SILVACO Liberec, ...

Zajišťujeme prodej, servis a půjčovnu zahradní a lesní techniky značek STIHL a SILVACO.