Zahrada, která Vám bude dělat radost od Hrdlička a syn - zahradnické služby

Společnost Hrdlička a syn z Kostelce nad Černámi lesy již přes patnáct let nabízí profesionální zahradnické služby, projektování zahrad a jejich údržbu.


Hrdlička a syn - Kostelec nad Černými lesy - zahradnické služby
Asi každý z nás chce mít krásnou zahradu, která mu bude dělat radost a bude pro něj i zároveň potěchou pro oko. Jenže ne každý z nás si umí sám pořádnou zahradu vytvořit. Pokud se to týká i Vás nevíte si z vybudováním krásné ale i praktické zahrady rady, pak se obraťte na profesionály.

Ty najdete i v Kostleci nad Černými lesy a jedná se o rodinnou firmu Hrdlička a syn, která na trhu funguje již přes 15 let. Patnáct let zkušeností s projektováním a vytvářením zahrad, podle Vašich představ. Tak aby byly zahrady praktické, krásné, ale i užitkové. Pomohou Vám navrhnout umístění cest, altánů, pergol, bazénu ale i rozmístění okrasných rostlin i těch užitkových.

Po vypracování projektu Vám pak vypracují i cenovou kalkulaci a pomohou samozřejmě i s realizací zahrady.

Zahrady jsou vždy navrhovány tak, aby Vám dělaly radost s ohledem na to, ať už chcete zahradu méně údržbovou nebo jste vášnivým zahrádkářem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zahradnické služby, údržba zahrad Kostelec nad Černými Lesy

Zahradnické služby, údržba zahrad Kostelec nad Černými Lesy
Po celé České republice realizujeme projekty zahrad u rodinných domů a rekreačních objektů, pro areály podniků a firem, pro obce, hřiště a sportoviště.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Hrdlička & Syn Michal Hrdlička
WEBOVÁ STRÁNKA
Hrdlička & Syn
www.hrdlickaasyn.cz
Adresa

Adresa

Ruská 669
Kostelec nad Černými lesy 281 63

hrdlicka.syn@seznam.cz
+420 731 527 152


Najdete nás také zde:

ARES
captcha