Profesionání nafukovací čluny pro hasiče a záchranáře – špičková kvalita, zesílená konstrukce pro použití v extrémních podmínkách

Firma Airtex spol. s.r.o. je výrobcem a dodavatelem profesionálních člunů pro hasiče a záchranáře. Čluny jsou vhodné pro nasazení v extrémních podmínkách a disponují funkční výbavou.


Profesionální záchranářské nafukovací čluny
Pokud uvažujete o koupi profesionální záchranářského nafukovacího člunu, obraťte se na společnost Airtex spol. s.r.o. z Valašské Bystřice. Právě tato firma se zaměřuje na výrobu speciálně vyvinuté řady člunů PRO určených pro práci a nasazení v extrémních podmínkách.

Čluny mají účelný design a zároveň funkční výbavu. Materiály, ze kterých jsou čluny vyrobeny, mají zesílenou konstrukci. Jako výrobci provádíme úpravy na člunech na přání zákazníka – úchyty, loga apod. Ke člunům dodáváme i profesionální doplňkovou výbavu. Postaráme se také o kvalitní a rychlý servis.

V případě zájmu o koupi člunu Vám rádi člun osobně odprezentujeme a můžete si ho vyzkoušet i v praxi.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Ultralehké skládací nafukovací katamarány MINICAT

Ultralehké skládací nafukovací katamarány MINICAT
Ultralehké, skládací a nafukovací katamarány vhodné pro zkušené jachtaře i začátečníky zakoupíte na e-shopu airtex.cz. Vydejte se na dovolenou k moři nebo na přehradu s vlastním katamaránem MINICAT.

Zakázková výroba a prodej kvalitních nafukovacích člunů

Zakázková výroba a prodej kvalitních nafukovacích člunů
Zakázkovou výrobou, prodejem a vývojem kvalitních nafukovacích a motorových člunů se zabývá firma AIRTEX z Velké Bystřice.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA AIRTEX s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AIRTEX s.r.o.
www.airtex.cz
Adresa

Adresa

Valašská Bystřice 680
Valašská Bystřice 756 27

info@airtex.cz
+420 776 118 660


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha