Fotovoltaika Turnov - vyrobte si své vlastní slunce - čistá energie pro vaši budoucnost

Chcete se stát majitelem solární elektrárny a produkovat vlastní, čistou energii? Fotovoltaika od společnosti SEENUS s.r.o. se sídlem v Turnově může být pro vás tou správnou volbou.


Fotovoltaika realizace Turnov a okolí (Liberec, Jablonec, Semily, Jičín, Mladá Boleslav)
Společnost SEENUS s.r.o. navrhuje fotovoltaiky - fotovoltaické elektrárny či chcete-li solární elektrárny tak, aby co nejvíce plnily požadavky zákazníků a výborně fungovaly. Realizují modulární fotovoltaiky, fotovoltaiky main stream, fotovoltaiky nadstandardní, hybridní i fotovoltaiky pro boiler.

Každá instalace je originální v souvislostech dané situace.
Například: Modulární systém Victron Energy umožňuje rozmístit fotovoltaické panely na více míst s různými parametry osvitu a systém je následně dobře rozšiřitelný. Díky robusnosti modulů Victron Energy je pak celý systém předurčen k dlouhé životnosti. V případě eventuální poruchy nebo poškození jsou hlavní komponenty servisovatelné v ČR.
K fotovoltaickým elektrárnám dodávájí ručně montované baterie z jednotlivých odzkoušených a balancovaných článků s osazením permanentní diagnostikou.
V budoucnu je zde opět možné případně provést servisní práce, a to uvnitř baterie.
Hodnotou je pro ně taktéž estetika umístěných solárních panelů, kde v základu dodávájí panely v barvě celočerné matné a s majitelem vždy dolaďují výsledný dojem na nemovitosti. Zajímá je také příjemný vzhled instalace i v interiéru.

Využijte zkušeností a expertízy společnosti SEENUS s.r.o. pod vedením pana Milana Frice a nechte si instalovat fotovoltaiku s garancí kvality a spokojenosti.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SEENUS s.r.o. Fotovoltaika - Turnov a okolí
WEBOVÁ STRÁNKA
SEENUS s.r.o.
seenus.cz
Adresa

Adresa

Mašov 91
Turnov 511 01

fric.fric@seznam.cz
+420 608 926 426


Najdete nás také zde:

ARES
captcha