Odporové můstky Plzeň - ruční výroba složitě tvarovaných odporových můstků a propojek

Zajišťujeme výrobu vinutých dílů včetně odporových můstků pro použití v různých oborech elektroniky.


Odporové můstky Plzeň, ruční výroba
Představujeme Vám společnost ALLTRONIC, elektronické stavební skupiny a komponenty, spol. s r.o. z okresu Plzeň, která svoji činnost zaměřila na výrobu dílů pro použití v různých oborech elektroniky. V rámci služeb zajišťujeme ruční výrobu složitě tvarovaných odporových můstků a propojek. Můstky se používají k přesnému měření elektrických veličin - kapacity, odporu nebo indukčnosti.


Odporové můstky jsme schopni vyrábět ručně a v malých sériích. Také je možnost výroby v holém nebo izolovaném provedení s pocínovanými vývody. Pro odporové můstky je používán materiál manganin.

Pokud Vás zaujala ruční výroba odporových můstků, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Přátelství 275, Dýšina, okres Plzeň.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Transformátory, vinuté díly a elektronické komponenty

Transformátory, vinuté díly a elektronické komponenty
Transformátory pro spínané zdroje a DC/DC měniče, vinuté díly, tlumivky a měniče pro elektroniku, osazení desek plošných spojů zajišťuje společnost ALLTRONIC z Plzeňského kraje.

Tlumivky

Tlumivky
Vinuté díly pro elektronická zařízení z měděného drátu a lanka, tlumivky a jiné součástky pro automotive zhotovuje ALLTRONIC, spol. s r.o.

Osazování desek plošných spojů, pájení, napouštění, testování

Osazování desek plošných spojů, pájení, napouštění, testování
Desky plošných spojů pro elektronická zařízení jejich osazování, pájení a následné měření, zkoušení a kontrolování provádí společnost ALLTRONIC, Plzeň.

Výroba DC/DC měničů

Výroba DC/DC měničů
Společnost ALLTRONIC se sídlem nedaleko Plzně se specializuje na výrobu součástek a DC/DC měničů ve standardních i zákaznicky modifikovaných variantách.

Výroba elektronických komponentů

Výroba elektronických komponentů
ALLTRONIC, elektronické stavební skupiny a komponenty, spol. s r.o. sídlí nedaleko Plzně a zabývá se výrobou elektronických komponentů, převážně tlumivek, transformátorů nebo odporových můstků.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ALLTRONIC, elektronické stavební skupiny a komponenty, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ALLTRONIC, elektronické stavební skupiny a komponenty, spol. s r.o.
www.alltronic-sro.cz
Adresa

Adresa

Přátelství 275
Dýšina 330 02

alltronic@alltronic-sro.cz
+420 602 117 668


Najdete nás také zde:

ARES
captcha