Zadavatelem microsite je firma Stavby TominecFasády a zateplení budov Jihlava, zateplovací systém, snížení spotřeby energie, strojní omítky

Společnost Stavby Tominec se specializuje na fasády a zateplení budov. Dále realizuje strojní omítky, obkladačské a dlaždičské práce.Hledáte ideální řešení jak snížit spotřebu energie při vytápění domu? Chcete zároveň snížit výskyt plísní? A jako bonus prodloužit životnost fasády?

Máme pro Vás skvělé řešení! Společnost Stavby Tominec se zabývá realizací fasád a zateplením budov. Zateplovací systém snižuje únik tepla z budovy, čímž výrazně snižuje náklady na vytápění a má další ekonomické i technické výhody. Realizace zateplení je velmi výhodná a především návratná investice.

K naší činnosti patří také strojní omítky, které lze aplikovat na vnější i vnitřní zdivo. Jedná se o moderní a především rychlý způsob omítání, při kterém je dosažen dokonalý výsledný povrch stěn a stropů.

Neváhejte nás kontaktovat i v případě potřeby obkladačských a dlaždičských prací v interiéru i exteriéru.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Stavební práce Jihlava, fasády a zateplení budov, strojní omítky, ...

Stavební práce Jihlava, fasády a zateplení budov, strojní omítky, ...

Naším cílem je plnění snů zákazníkům v oblasti stavebnictví v Jihlavě a po okolí. Je pro nás důležitá kvalitně odvedená práce, individuální přístup a Vaše spokojenost.