Zadavatelem microsite je firma Auto Morava OlomoucProdej a nákup ojetých automobilů Olomouc, autobazar, prověřená vozidla, dovoz vozidel na zakázku

Autobazar AutoMorava v Olomouci nabízí prodej a nákup prověřených vozidel. Společnost také dováží vozidla na zakázku.Dosloužil Vám starý vůz a hledáte nový? Nebo toužíte po konkrétní značce a typu automobilu?

Firma AutoMorava Olomouc poskytuje služby v oblasti prodeje a výkupu ojetých vozů již od roku 1995.

V nabídce naleznete pouze prověřené automobily se zárukou původu. U nás je testovací jízda samozřejmostí, můžete si přizvat vlastního mechanika a pokud budete chtít, je v autobazaru dostupné zdvižné zařízení pro kompletní prohlídku vozu. Nic před Vámi netajíme, spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě.

Pokud si nevyberete žádný vůz přímo z našeho autobazaru a sdělíte nám Vaše představy, najdeme Vám vysněný vůz v zahraničí, o vše se postaráme a přivezeme Vám ho. Jsme profesionálové ve svém oboru!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej a nákup ojetých vozů Olomouc, prodej prověřených vozidel, dovoz ...

Prodej a nákup ojetých vozů Olomouc, prodej prověřených vozidel, dovoz ...

Nabízíme profesionální služby v oblasti prodeje prověřených vozidel a to i ze zahraničí, testovací jízdy, prohlédnutí vozu vlastním mechanikem, pomoc při vyřízení formalit.