Zadavatelem microsite je firma Chlazení Steffek, s.r.o.Chladící technika a klimatizační jednotky do provozoven, průmyslu i pro rodinné domy

Společnost Chlazení STEFFEK z okresu Opava zajišťuje již přes třicet let prodej, montáž a servis chladící techniky a klimatizací do provozoven, průmyslových hal i rodinných domů.Potřebujete do Vaší provozovny či průmyslové haly zajistit pořádnou a kvalitní chladící techniku nebo klimatizaci? Jste z Moravskoslezského kraje? Pak se obraťte na společnost Chlazení STEFFEK, která se pohybuje na trhu již přes 30 let, a tak má bohaté zkušenosti s chladicí technikou a klimatizacemi.

Společnost Chlazení STEFFEK sídlí v Dolním Benešově a zaměřuje se na komplexní zajištění služeb v oblasti chladicí techniky a klimatizací. Společnost pro Vás zajistí jednak celkový návrh chladící techniky, která bude bude vhodná pro Vaše potřeby, ať už hledáte chladící techniku pro menší provozovnu nebo velkou průmyslovou halu. Ale samozřejmostí je i její instalace a záruční a pozáruční servis.

Nechcete se v létě potit? Pak se také obraťte na společnost Chlazení STEFFEK, protože společnost zajišťuje i širokou škálu klimatizačních zařízení vhodné do provozoven i rodinných domů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY