Zadavatelem microsite je firma Injekta s.r.o.Sanace, opravy a hydroizolace zdiva, injektáže, komplexní zatěsnění, poradenství a realizace Praha

Společnost Injekta s.r.o. se postará o komplexní zatěsnění, sanaci, injektáže, opravy a hydroizolace zdiva či konstrukcí.Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která se zabývá sanacemi, injektážemi, zatěsněním nebo opravami a hydroizolací zdiva?

Představujeme společnost Injekta s.r.o., která svoji činnost zaměřuje komplexní zatěsnění, injektáže, sanaci, opravy, hydroizolaci zdiva, betonu a monolitických konstrukcí proti vlhkosti a tlakové vodě.

Zatěsňujeme budovy, domy, suterény, sklepy, garáže, balkóny, terasy, tunely, stoky, bazény, nádrže a mnoho dalšího. Specializujeme se na těsnění bez nutnosti odkopávání.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat emailem či telefonicky, nebo nás navštivte na adrese Revoluční 18, Hovorčovice, Praha - Východ.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Injektáže a sanace zdiva Praha, sanace betonu, izolační technologie ...

Injektáže a sanace zdiva Praha, sanace betonu, izolační technologie ...

Věnujeme se komplexnímu zatěsnění, sanaci, opravám, hydroizolace zdiva, betonu, monolitických železobetonových konstrukcí proti vlhkosti, vzlínající vodě, tlakové vodě.