Velkoobchodní prodej květin, denně čerstvé květiny, řezané a hrnkové květiny, floristické doplňky

Velkoobchodním prodejem denně čerstvých řezaných a hrnkových květin a floristických doplňků se zabývá společnost STORGE s.r.o.


STORGE s.r.o.
Hledáte kvalitního a spolehlivého dodavatele květin a floristických doplňků? Chcete se spolehnout, že budou řezané květin vždy čerstvé?

Představujeme velkoobchod STORGE s.r.o., který se zabývá prodejem hrnkových a řezaných květin a floristických doplňků. Zakládáme si na čerstvosti řezaných květin, vybíráme květiny pouze od ověřených dodavatelů. Přeprava a skladování probíhá v ideálních podmínkách, proto za kvalitu vždy ručíme.

Hrnkových květin máme také velmi široký sortiment ať už trvalky, letničky či pokojové rostliny. Z floristických doplňků lze vybírat vše od aranžovací hmoty, balícího papíru, celofánu, dekorační fólie na kytice, sušinu, dekorace z proutí, věnce, svíčky až po keramické i plastové obaly.

V ČR máme dvě pobočky v Brně a Praze. Provádíme pravidelné závozy čerstvých řezaných i hrnkových květin. Využít můžete také službu Ambulantní rozvoz květin.

Pro stálé zákazníky nabízíme několik variant slev.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Prodej a rozvoz čerstvých květin v Praze a Brně

Prodej a rozvoz čerstvých květin v Praze a Brně
Čerstvé řezané květiny a doplňkové zboží pro květinářství, floristy a všechny, kdo pracují s květinami, rozvoz květin až k vám domů – STORGE s.r.o.

Velkoobchod s květinami a floristickými doplňky

Velkoobchod s květinami a floristickými doplňky
Velkoobchodní prodej a rozvoz čerstvých řezaných květin, hrnkových rostlin z celého světa, květináčů, obalů a stužek zajišťuje STORGE s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STORGE s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STORGE s.r.o.
www.storge.cz
Adresa

Adresa

Pěstitelská 162/11
Brno - Dolní Heršpice 619 00

brno@storge.cz
+420 544 520 614


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha