Autoservis a pneuservis - sezónní prohlídky vozu, seřízení geometrie kol při přezutí pneumatik

Firma Polyflex - Custom Made s.r.o. Hostišová poskytuje kompletní služby autoservisu, pneuservisu pro zájemce z okolí Zlína. Řešíme sezónní prohlídky vozu, při přezutí dbáme na seřízení geometrie kol.


Autoservis a pneuservis Hostišová - Zlín
Autoservis a pneuservis Polyflex - Custom Made s.r.o. v Hostišové je moderně vybaven, pokud nám svěříte svůj vůz, můžete se spolehnout na full servis. Řešíme sezónní prohlídky vozu, přezutí pneumatik, generální opravy převodovek, repase motorů, náprav, zakázkové úpravy aut, aquablasting a další individuální služby.

Pořídili jsme do autodílny nový čtyřsloupový zvedák. Geometrii jsme nově nakalibrovali, protože při přezouvání vozidel dbáme i na seřízení geometrie kol, což není všude standardem.

Seřízení geometrie by se mělo provádět vždy při přezouvání vozidla, aby nedocházelo ke špatnému sjíždění pneumatik. Nabízíme spolupráci i autoservisům za zvýhodněnou cenu.

Proč trvat na seřízení podvozku ?
Při správném seřízení geometrie kol ušetříte nejen za nové pneumatiky, Váš vůz bude vykazovat i lepší jízdní vlastnosti - lepší stabilita vozu, větší jízdní komfort, nižší spotřeba paliva.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Polyflex - Custom Made s.r.o. Autoservis, pneuservis Hostišová
WEBOVÁ STRÁNKA
Polyflex - Custom Made s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Horňák 156
Hostišová 763 01

polyflexcustom@gmail.com
+420 770 142 347


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha