Zadavatelem microsite je firma Kemp Velký VřešťovKemp Velký Vřešťov, autokemp, ubytování v chatkách, buňkách, ve stanu, karavanu nebo pod širákem

Kemp Velký Vřešťov se nachází na Královedvorsku u Vřešťovského rybníka, ideální místo pro pohodovou dovolenou.Přemýšlíte kam pojedete na dovolenou? Chcete si užít klidnou dovolenou v krásné přírodě na břehu rybníka?

Kemp Velký Vřešťov se nachází v okrese Trutnov, přímo u Vřešťovského rybníka. Ubytovat se můžete ve čtyř nebo dvoulůžkových chatkách, čtyřlůžkových buňkách, ve vlastním karavanu či stanu nebo můžete spát rovnou pod širákem.

Dbáme na čistotu a údržbu celého areálu. V areálu se nachází sociální zařízení, včetně sprch s teplou vodou. Naleznete zde prodej potravin a stánky s občerstvením.

Okolí autokempu je jako stvořené pro cyklisty, turisty a rybáře. V blízkosti se nachází plno zajímavostí, které stojí za návštěvu.

Neváhejte navštívit Kemp Velký Vřešťov, těšíme se na Vaši návštěvu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Velký Vřešťov na Královédvorsku, ráj pro rybáře, turisty, autokemp

Velký Vřešťov na Královédvorsku, ráj pro rybáře, turisty, autokemp

Městys Velký Vřešťov na Královédvorsku je rájem pro rybáře u Velkovřešťovského rybníku s autokempem, turistické a historické zajímavosti, krásná příroda.