Zadavatelem microsite je firma Hotel a restaurace KocandaUbytování v Českém Švýcarsku, stylové ubytování v hotelu, restaurace s tradiční českou kuchyní

Hotel a restaurace Kocanda nabízí komfortní ubytování v tříhvězdičkovém hotelu s restaurací v Českém Švýcarsku.Plánujete dovolenou nebo třeba jen prodloužený víkend v Českém Švýcarsku?

Hotel a restaurace Kocanda se nachází nedaleko centra magického města Děčín. Svojí výhodnou polohou přímo vybízí k návštěvě města, nedaleko se nachází cyklostezka a sportovní areál.

Kapacita hotelu je 52 lůžek. Můžete vybírat z moderních nadstandartních, standardních a antialergických pokojů. Firmy mohou využít konferenčních prostor.

Po náročných výletech se můžete nechat hýčkat v našem wellness s hvězdnou oblohou. Zrelaxovat se můžete v hydromasážní vířivce, finské sauně nebo v relaxační zóně. K dispozici je sekt i alko a nealko nápoje.

Jistě si pochutnáte v naší vyhlášené restauraci, kde nabízíme klasickou českou kuchyni.

Přijeďte k nám načerpat novou energii a naplno si užít chvíle volna.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Komfortní ubytování v lokalitě Českého Švýcarska pro pracovní i ...

Komfortní ubytování v lokalitě Českého Švýcarska pro pracovní i ...

Ubytování v Českém Švýcarsku v moderních pokojích s komfortním vybavením Vám nabízí Hotel a restaurace Kocanda. Vynikající lokalita blízko cyklostezky, centra města Děčín i národních parků.