Pronájem lešení – půjčovna mobilních pojízdných lešeňových věží

Pojízdné lešení usnadní veškeré údržbářské, opravárenské i montážní práce. Půjčovnu mobilních věží provozuje v okolí Frýdku-Místku a Opavy firma Lešení v Ostravě Petr Jurišica.


Pronájem, půjčovna lešení Opava, Frýdek-Místek
Chcete provést drobné opravy na střeše Vašeho domu a potřebujete dostatečně vysoké lešení pro lepší přístupnost? Máte na zahradě urostlý strom, který potřebujete ořezat? Práci ve výškách Vám usnadní lešení ve formě mobilní pojízdné hliníkové věže, kterou si můžete vypůjčit od firmy lešení v Ostravě Petr Jurišica.

Pojízdná věž má pracovní výšku až 8, 2 m. Zákazníci si mohou vybrat provedené s jednou nebo dvojitou podlážkou. Celková zatížitelnost věží je 950 kg. Věž dopravíme na místo, které si určí zákazník. Montáž lešeňové věže je velice snadná, spolu s lešením dodáváme návod k montáži. Věž je skvělým pomocníkem při ořezávání a kácení stromů, malování tělocvičen, montáži vánočního osvětlení na budovách apod.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Lešení a pojízdné hliníkové věže s dovozem pro jednodušší práci při stavbě

Lešení a pojízdné hliníkové věže s dovozem pro jednodušší práci při stavbě
Pokud potřebujete ve stavebnictví, veřejných prostorech, průmyslu nebo při opravách lešení a pojízdné hliníkové věže, využijte služeb půjčovny Lešení v Ostravě, která Vám lešení doveze.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Lešení v Ostravě Petr Jurišica
WEBOVÁ STRÁNKA
Lešení v Ostravě
www.lesenivostrave.cz
Adresa

Adresa

Na Předělu 1186/6
Ostrava - Stará Bělá 724 00

info@lesenivostrave.cz
+420 774 740 442


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha