Zadavatelem microsite je firma Parkhotel Golf Mariánské Lázně, a. s.Léčebné, ozdravné a relaxační pobyty s možností využití golfu, bazénu a pití minerálních pramenů

Parkhotel Golf Mariánské Lázně se nachází na okraji Mariánských Lázní a nabízí pro své hosty řadu pobytů od léčebných, ozdravných ale i aktivních jako jsou cyklo pobyty.Přijeďte si odpočinou a zrelaxovat se do překrásného Parkhotelu Golf v Mariánských Lázních. Hotel leží na okraji Mariánských Lázní a je obklopen překrásnou a čistou přírodou parků a lesů.

Parkhotel Golf Mariánské Lázně je čtyřhvězdičkový hotel a můžete se zde těšit na luxus, který můžete spojit s odpočinkem, relaxací ale i aktivitami. Jako správný lázeňský hotel nabízí řadu léčebných procedur, k nimž patří i ozdravné minerální prameny. Parkhotel Golf nabízí různé druhy pobytů:

- golfové
- léčebné
- ozdravné
- preventivní
- relaxační
- cyklo pobyty

V Parkhotelu Golf Mariánské lázně najdete 18-ti jamkové hřiště pro golf, ale řadu dalších aktivit. Zaplavat si můžete v krytém bazénu s protiproudem, využít můžete parní lázně, saunu nebo solárium. V létě se pak můžete slunit na překrásné terase.

Ani Vaše chuťové buňky nebudou strádat. V Parkhotelu Golf najdete francouzskou restauraci, kde pro Vás kromě vynikající francouzské kuchyně budou vařit i českou klasiku nebo speciality z mořských plodů a ryb. Problém ovšem není i speciální dietní strava.

Ubytování budete v komfortních a pohodlných pokojích o dvou lůžkách a k dispozici jsou i dva apartmány.

Tak si přijeďte odpočinout do čtyřhvězdičkového Parkhotelu Golf v Mariánských Lázních.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Hotel v Mariánských Lázních, wellness pobyty, golfové hřiště

Hotel v Mariánských Lázních, wellness pobyty, golfové hřiště

Parkhotel Golf v Mariánských Lázních v klidné přírodě, v blízkosti golfového hřiště, wellness a rehabilitační pobyty, léčebná péče a různé druhy procedur.