Zadavatelem microsite je firma GASline s.r.o.Průmyslové potrubní rozvody, dodávka montážních a svářecích prací, prodej a montáž kotvící a upevňovací techniky

Společnost GASline s.r.o. se zabývá potrubními rozvody ve strojírenském, automobilovém, chemickém a potravinářském průmyslu.Hledáte kvalitní a spolehlivou společnost, která se specializuje na výrobu a montáž profesionálních průmyslových potrubních rozvodů?

Představujeme firmu GASline s.r.o., která vyrábí, montuje a provádí servis potrubních rozvodů ve strojírenském, automobilovém, chemickém a potravinářském průmyslu. Působíme jako dodavatel nebo subdodavatel investičních celků.

Realizujeme především potrubní rozvody technických plynů. Nejčastěji používané rozvody jsou pro vodík, helium, dusík, kyslík, argon, oxid uhličitý, acetylen, etylen, propan a jejich směsi. Dále provádíme rozvody stlačeného vzduchu a ostatní potrubní rozvody. Rovněž působíme jako dodavatele montážních a svářecích prací.

K naší činnosti patří také prodej a montáž profesionální systémy kotvící, upevňovací a tlumící techniky zn. MŰPRO.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Potrubní rozvody technických plynů Opatovice nad Labem, rozvody pro ...

Potrubní rozvody technických plynů Opatovice nad Labem, rozvody pro ...

Zajišťujeme rozvody technických plynů, zejména rozvody pro vodík, helium, dusík, kyslík, argon, oxid uhličitý, acetylen, etylen, propan a jejich směsi.


Průmyslové potrubní rozvody, prodej montážních a svářecích prací, ...

Průmyslové potrubní rozvody, prodej montážních a svářecích prací, ...

Odbornou montáž potrubních rozvodů zajišťuje společnost GASline s.r.o. z Opatovic nad Labem. Široké využití ve strojírenském, automobilovém, chemickém i potravinářském průmyslu.