Kompresory, vzduchové nářadí a profesionální nářadí od HARO spol. s.r.o.

Společnost HARO spol. s.r.o. se zaměřuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej, montáž a servis kompresorů a vzduchového nářadí a poskytuje i poradenství.


Prodej, montáž, servis kompresorů
Sháníte kompresor nebo další vzduchové nářadí? Pak se podívejte na nabídku společnosti HARO s.r.o. z Českých Budějovic, která se soustředí na prodej kompresorů a vzduchového nářadí profesionálních značek.

Společnost HARO s.r.o. se zaměřuje nejen na prodej, ale i servis kompresorů nebo vzduchového nářadí. Kvalitní výrobky, které jsou určeny hlavně pro řemeslníky nebo průmyslové společnosti. Jako certifikovaný prodejce zaručují spolehlivost a kvalitu prodávaných výrobků. Stejně tak je schopna zařídit montáž, servis a i pozáruční servis. V celkové nabídce Vám představíme jen zlomek zboží, které společnost HARO s.r.o. nabízí, a to jsou:

- kompresory olejové, bezolejové nebo šroubové
- vzduchové nářadí a pneumatické sponkovačky
- redukční ventily
- pneumatické nebo spirálové hadice

Taktéž společnosti poskytuje náhradní díly nebo servis. Pro bližší informace se obraťte na webové stránky společnosti a kontaktujte je.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Prodej kompresorů a vzduchové techniky České Budějovice, pneumatické nářadí, poradenství s servis

Prodej kompresorů a vzduchové techniky České Budějovice, pneumatické nářadí, poradenství s servis
Prodej a servis kompresorů, vzduchového nářadí, pneumatických sponkovaček a hřebíkovaček společnosti Aircraft, ITW Paslode.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA HARO spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HARO spol. s r.o.
www.haro.cz
Adresa

Adresa

Okružní 773
České Budějovice 370 01

haro@haro.cz
+420 777 909 909


Najdete nás také zde:

ARES
captcha