Muzeum dřevařství Dlouhá Ves – informace o historii s venkovní expozicí

Zajímáte se o historii dřevařství, zpracování a dopravy dřeva? Navštivte expozici v obci Dlouhá Ves, kde se dozvíte plno informací.


Muzeum dřevařství Dlouhá Ves
Obec Dlouhá Ves toho nabízí mnoho, od kulturních akcí, turistiku až po velmi zajímavou expozici, kterou vám dnes chceme představit. Jedná se o muzeum dřevařství, které se nachází v nově postavené a velmi stylové budově v obci Nová Ves. Můžete navštívit vnitřní expozici, kde se dozvíte mnoho zajímavostí od historii dřevařství, dopravy a zpracování dřeva nebo venkovní expozici, která nabízí pohled na repliku voru a také zvětšenou maketu krabičky zápalek. Dozvíte se zde také i informace a odkazy na historii dřevařství o obci Dlouhá Ves, která byla vybudována původně jako dřevařská osada, ale to rozhodně není vše. Zajímá vás více informací? Navštivte naše webové stránky, kde najdete plno užitečných informaci. Těšíme se na vaši návštěvu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Obec Dlouhá Ves, okres Klatovy, turistika v okolí Šumavy, kempování na řece Otavě

Obec Dlouhá Ves, okres Klatovy, turistika v okolí Šumavy, kempování na řece Otavě
Obec Dlouhá Ves, okres Klatovy, turistika v okolí Šumavy, kempování na řece Otavě, autokemping Nové Městečko, ubytování v soukromí nebo v penzionech.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Obec Dlouhá Ves
WEBOVÁ STRÁNKA
Obec Dlouhá Ves
www.sumavanet.cz
Adresa

Adresa

č.155
Dlouhá Ves 342 01

obec.dlves@gmail.com
+420 376 528 825


Najdete nás také zde:

ARES
captcha