Zadavatelem microsite je firma ABN Trans Bohumil NovosádAutodoprava, pronájem kontejnerů a likvidace suti a odpadu od ABN Trans

Společnost ABN Trans z okresu Kladno, zajišťuje pronájem kontejnerů, autodopravu nebo dovoz a likvidace sutě, odpadu nebo černých skládek, rovněž poskytuje stavební práce.Společnost s širokou nabídkou služeb. To je společnost ABN Trans z města Stehelčeves z okresu Kladno, která nabízí jak autodopravu, tak odvoz stavební sutě nebo třeba pronájem kontejnerů.

Společnost ABN Trans je na trhu již přes 30 let a za tu dobu se z společnosti, která nabízela stěhovací a dopravní služby stala společnost, která pro Vás zajistí autodopravu pomocí vozového parku, kde najdete nákladní a užitkové automobily značek Avia nebo Iveco. Společnost má širokou nabídku služeb, která zahrnuje:

- autodopravu
- pronájem kontejnerů
- odvoz stavební sutě
- stavební práce
- prodej sypkých hmot
- vyklízení objektů
- úpravy terénu a zemní práce

Společnost ABN Trans zajištuje odvoz a přepravu materiálů od 500 kg až do 12 tun. Společnost si klade důraz na to, aby byla šetrná k přírodě a byla ekologická. Není pro ní problém odvoz sutě, likvidace odpadu nebo třeba i černých skládek.

Společnost ABN Trans zajišťuje své služby pro celý Středočeský kraj, včetně Kladna, Prahy nebo Kralup nad Vltavou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY