Pronájem osobních automobilů, dodávek, minivanů a užitkových vozů od PLPM a.s.

Společnost PLPM a.s. z Hradce Králové zajišťuje dlouhodobý i krátkodobý pronájem automobilů, dodávek, mikrobusů nebo minivanů pro fyzické osoby i živnostníky.


PLPM_a.s._půjčovna_automobilů_Hradec_Králové
Pokud jste z okresu Hradec Králové a sháníte firmu, která zajišťuje pronájem a půjčování automobilů, pak se můžete obrátit na společnost PLPM a.s., která zajišťuje dlouhodobý i krátkodobý pronájem automobilů pro firmy i fyzické osoby.

Společnost PLPM a.s. pro Vás zajistí různé druhy automobilů, které si můžete vybrat z široké nabídky vozového parku. Automobily jsou bez polepů, ale v případě dlouhodobého pronájmu lze na auta umístit loga a polepy dle Vašeho přání a požadavků. Ve vozovém parku najdete:

- osobní automobily
- minivany
- mikrobusy
- dodávky
- užitkové vozy

Každé z pronajatých aut je pravidelně servisováno a prochází pravidelnými technickými prohlídkami. Součástí jsou pojištění, plná nádrž i dálniční známka. Můžete rovněž využít i možnost zapůjčit si navigaci.

Pro celou nabídku vozů se podívejte na webové stránky společnosti PLPM a.s., která má svou hlavní centrálu v Hradci Králové a je schopná pro Vás vůz přistavit do 24 hodin po celé České Republice.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Půjčovna dodávek a automobilů Hradec Králové

Půjčovna dodávek a automobilů Hradec Králové
Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem našeho vozového parku pro živnostníky či fyzické osoby - PLPM a.s. Hradec Králové

Autopůjčovna Hradec Králové, půjčovna dodávek, mikrobusů a osobních vozidel

Autopůjčovna Hradec Králové, půjčovna dodávek, mikrobusů a osobních vozidel
Krátkodobý i dlouhodobý pronájem mikrobusů a minivanů značky Renault Vám zajistí společnost PLPM a.s. z Hradce Králové. Zapůjčení kvalitních vozů za přijatelné ceny.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PLPM a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
PLPM a.s.
www.plpm.cz
Adresa

Adresa

Černilov 117
Černilov 503 43

info@plpm.cz
+420 731 176 613


Najdete nás také zde:

ARES
captcha