Zadavatelem microsite je firma Dafné profi, s.r.o.Pracovní a profesní oděvy - kvalitní a trendy pracovní oděvy na míru od Dafné profi, s.r.o.

Společnost Dafné profi, s.r.o. z Prahy pro Vás již přes 25 let navrhuje a vyrábí kvalitní a trendy profesní a pracovní oděvy, které umí vyrobit i přesně Vám na míru.Sháníte společnost, která pro Vaši společnost nebo firmu, ale hlavně pro Vaše zaměstnance vyrobí kvalitní a přitom módní pracovní nebo profesní oděvy? Pak se s klidem obraťte na společnost Dafné profi, s.r.o., která sídlí v Praze, ale vyrábí oděvy pro firmy po celé České republice a dokonce i v zahraničí.

Společnost Dafné profi, s.r.o. z Prahy působí na českém trhu již přes 25 let a za tu dobu si vytvořila již řadu spokojených zákazníků. Společnost se zaměřuje na návrhy a poté výrobu pracovního oblečení, které šije z kvalitních materiálů. Důraz se rovněž klade na praktičnost, ale i módní stránku. Oblečení tak pro Vaše zaměstnance bude nejen nápadité, ale i pohodlné.

Společnost poskytuje katalog oděvů, ale dokáže pro Váši firmu navrhnout i oděvy šité na míru.

Za dobu svého působení své produkty vytvořila například pro společnosti Benzina, Bageterie Boulevard, České dráhy nebo Škoda Auto a.s..

DALŠÍ MICROSITE FIRMY