Ubytování pro studenty Středních a Vysokých škol v Brně - Masarykův domov mládeže

Masarykův domov mládeže a školní jídelna Brno poskytuje kvalitní ubytování pro studenty SŠ a VOŠ s celodenním stravováním, a vynikajícím zázemím pro studijní rozvoj studenta.


Masarykův studentský domov Brno, Cihlářská
Hledáte v Brně ubytování pro svou dceru nebo syna, který studuje na Střední škole nebo Vyšší odborné škole? Pak se podívejte na ubytování v Masarykův domov mládeže a Školní jídelně Brno, která přesně tohle poskytuje.

Ne vždy to vyjde tak, aby Vaše ratolest mohla každý den dojíždět do školy, a pak zase domů. Někdy, aby to pro ně nebylo ještě náročnější, a to studium vždy, je, je třeba ji zajistit i ubytování v dané lokalitě, tak aby netrávila více času na cestách, než studiem a odpočinkem. Pokud se Vaše milované dítě rozhodlo studovat v Brně a hledáte pro něj ubytování, pak se rozhodně podívejte na nabídku Masarykova domova mládeže. Ten nabízí ubytování pro studenty SŠ a VOŠ ve dvou domech. Studenti jsou zde ubytování ve 3 a 4 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením a je jim taky zajištěna zdravá a vydatná strava s výběrem až ze tří jídel.

K dispozici mají studovny, zájmové kroužky, hrnčířskou dílnu, knihovnu, počítačové učebny a posilovnu s pronajatou tělocvičnou.

Tady budou Vaše děti v bezpečí, pod dohledem kvalifikovaných vychovatelů.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Masarykův domov mládeže a Školní jídelna Brno, příspěvková organizace
WEBOVÁ STRÁNKA
Masarykův domov mládeže a Školní jídelna Brno, příspěvková organizace
www.masarykuvdm.cz
Adresa

Adresa

Cihlářská 604/21
Brno - Veveří 602 00

info@masarykuvdm.cz
+420 607 115 388


Najdete nás také zde:

ARES
captcha