Lovecká chata Folmala - chata v loveckém stylu s vynikající restaurací, kde vaří zvěřinu

Lovecká chata Folmala leží v malebném prostředí Českého lesa a zve Vás na skvělý gastronomický zážitek ze zvěřiny a tradiční české kuchyni v moderním kabátku.


Lovecká_chata_Folmala_interiér_restaurace
Leží v krásném prostředí přírody Českého lesa nedaleko hraničního přechodu a uchvátí Vás nejen svou kuchyní se skvělým jídlem, ale také nádherným interiérem. Řeč je o Lovecké chatě Folmala, kterou najdete v Horní Folmala v okrese Domažlice.

Lovecká chata Folmala je nádherné místo, které určitě stojí za vidění. V okolí naleznete malebnou krajinu a sama Lovecká chata Vás zaujme svým netradičním a nádherným interiérem, který se jen tak nevidí. Interiér je v loveckém stylu s velkým krbem, který potěší a zahřeje především v zimě.

Lovecká chata Folmala je vhodná pro běžnou návštěvu, ale také k oslavě narozenin, pro firemní večírky nebo svatební hostinu. Kapacitně má 90 míst a s prosklenou venkovní terasou až 105. Navíc si můžete zamluvit jen salónek pro 25 lidí, který má svůj soukromý vchod.

Pochutnat si zde můžete na zvěřině, ale také české kuchyni, která je dělané poctivě s láskou a pomocí domácích ingrediencí, bylinek a koření.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Restaurace Lovecká chata Folmava Domažlice, zvěřinové speciality, oslavy, firemní večírky, svatby

Restaurace Lovecká chata Folmava Domažlice, zvěřinové speciality, oslavy, firemní večírky, svatby
Lovecká chata Folmava, naše restaurace je vhodná na oslavy, jednání, firemní večírky, svatby či romantickou večeři. Máme plně vybavený salonek pro 25 lidí se soukromým vchodem.

Restaurace Lovecká chata Folmava – zvěřinový ráj v podhůří Českého lesa

Restaurace Lovecká chata Folmava – zvěřinový ráj v podhůří Českého lesa
Zvěřinové speciality, česká kuchyně, pořádání oslav, firemních večírků, svateb se zaměřením na zákazníka nabízí restaurace Lovecká chata Folmava.

Lovecká chata u hraničního přechodu Folmava, restaurace, oslavy

Lovecká chata u hraničního přechodu Folmava, restaurace, oslavy
Lovecká chata MYSTERY CB s.r.o. se nachází u hraničního přechodu Folmava, restaurace s nabídkou zvěřiny a české kuchyně, vhodná pro uspořádání firemních akcí a oslav.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Lovecká chata Folmava
WEBOVÁ STRÁNKA
Lovecká chata Folmava
www.loveckachata-folmava.eu
Adresa

Adresa

Horní Folmava 76
Horní Folmava 345 32

info@loveckachata-folmava.eu
+420 379 484 737


Najdete nás také zde:

ARES
captcha