Lovecká chata Folmala - chata v loveckém stylu s vynikající restaurací, kde vaří zvěřinuLovecká chata Folmala leží v malebném prostředí Českého lesa a zve Vás na skvělý gastronomický zážitek ze zvěřiny a tradiční české kuchyni v moderním kabátku.

Leží v krásném prostředí přírody Českého lesa nedaleko hraničního přechodu a uchvátí Vás nejen svou kuchyní se skvělým jídlem, ale také nádherným interiérem. Řeč je o Lovecké chatě Folmala, kterou najdete v Horní Folmala v okrese Domažlice.

Lovecká chata Folmala je nádherné místo, které určitě stojí za vidění. V okolí naleznete malebnou krajinu a sama Lovecká chata Vás zaujme svým netradičním a nádherným interiérem, který se jen tak nevidí. Interiér je v loveckém stylu s velkým krbem, který potěší a zahřeje především v zimě.

Lovecká chata Folmala je vhodná pro běžnou návštěvu, ale také k oslavě narozenin, pro firemní večírky nebo svatební hostinu. Kapacitně má 90 míst a s prosklenou venkovní terasou až 105. Navíc si můžete zamluvit jen salónek pro 25 lidí, který má svůj soukromý vchod.

Pochutnat si zde můžete na zvěřině, ale také české kuchyni, která je dělané poctivě s láskou a pomocí domácích ingrediencí, bylinek a koření.Zadavatelem microsite je firma 

Lovecká chata FolmavaStomatologická ordinace Strakonice, zubní ordinace, profesionální zubní péče pro děti i dospělé.

Stomatologická ordinace Strakonice, zubní ordinace, profesionální zubní péče pro děti i dospělé

Ekologické vytápění domácností pomocí biomasy od TTS energo s.r.o..

Ekologické vytápění domácností pomocí biomasy od TTS energo s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Klášterní pivovar Strahov - místo pro vaše nezapomenutelné akce a vynikající pivo v Praze

Klášterní pivovar Strahov Pivo Sv. Norbert

Klášterní pivovar Strahov - místo pro vaše nezapomenutelné akce a vynikající pivo v Praze

Klášterní pivovar Strahov nabízí nejenom vynikající pivo, ale také jedinečné prostředí a širokou škálu možností pro vaše akce, jako jsou svatby, teambuildingy, firemní večírky v srdci města Prahy.


Obědy z poledního menu restaurace AIR CLUB nově na DÁME JÍDLO

FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB

Obědy z poledního menu restaurace AIR CLUB nově na DÁME JÍDLO

Restaurace AIR CLUB, kterou najdete u terminálu 3 pražského letiště Václava Havla na Praze 6-Ruzyně, nově umožňuje objednat obědy z poledního menu přes DÁME JÍDLO.


Terasy Café v Liberci  - Následujte náš FB a nezmeškejte žádnou akci - přidáváme nové příležitosti, které by Vám neměly uniknout!

Terasy Cafe Apartmánové ubytování Liberec

Terasy Café v Liberci - Následujte náš FB a nezmeškejte žádnou akci - přidáváme nové příležitosti, které by Vám neměly uniknout!

Chcete být v obraze s naší neustále se rozšiřující nabídkou a akcemi? Sledujte nás na našich Facebookových stránkách! U nás si můžete vychutnat kvalitní vína a občerstvení ve vinárně v Liberci.


Pronájem prostor pro pořádání školení, konferencí, firemních akcí a rodinných oslav

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace Střední hotelovka Opava

Pronájem prostor pro pořádání školení, konferencí, firemních akcí a rodinných oslav

Pronájem prostor pro pořádání školení, firemních akcí a rodinných oslav zajistí Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola Opava v prostorách restaurace Vesna


Oslava narozenin, promoce, svatby v rodinném vinařství v Mikulově

Víno Šimák s.r.o. Víno z Mikulova

Oslava narozenin, promoce, svatby v rodinném vinařství v Mikulově

Restaurace a vinné sklípky rodinného vinařství Víno Šímák v Mikulově je tím pravým místem pro konání společenských události, jako je oslava narozenin, promoce, svatba nebo firemní akce.