Zadavatelem microsite je firma Dětský tábor Čekyně DETA spol. s r.oDětské tábory a školy v přírodě pro děti od 7 do 14 let v Dětský tábor Čekyně

Dětský tábor v Čekyni v okrese Přerov nabízí prostorný areál, který se využívá pro dětské tábory, školy v přírodě, ale také soukromé a firemní akce.Zpívají se tam písně, pořádají se tam hry a večer táborové ohně. Kde? No přeci v Dětském táboře v Čekyni v okrese Přerov.

Přemýšlíte, kam poslat děti přes léto, aby jej netrávili u televize nebo u babičky? Pak už nepřemýšlejte a za včas je zapište na Dětský tábor v Čekyni, kde pro ně mají připravený senzační areál, který leží v pěkné přírodě, obklopený lesy a rybníky. V areálu najdou celkem 200 lůžek, které se nachází v čtyřlůžkových chatkách a bungalovech. Hlady taky rozhodně trpět nebudou, stravování je zajištěno v místní jídelně, kde dostanou pětkrát denně stravu bohatou nejen na zeleninu ale i ovoce.

V areálu se rovněž nachází hřiště na volejbal, fotbal, tenis a také soukromý bazén, který se v parných letních dne bude určitě hodit.

Program pro děti zajišťují zkušení a kvalifikovaní vedoucí a instruktoři, kteří zajistí nejen jejich bezpečnost, ale také celodenní zábavu.

Tak si dejte od dětí na chvíli oddech a pošlete je na tábor, kde zažijí zábavu a najdou si nové kamarády.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY