Zadavatelem microsite je firma El Mojito Cafe-Coctail barVynikající koktejly, piva a drinky spolu s dobrým jídlem v El Mojito Cafe Cocktail Bar

El Mojito Cafe Cocktail Bar v Praze zve všechny milovníky dobré zábavy, koktejlů a dobrého jídla, aby se zastavili a vychutnali si některý z mnoha koktejlů z nabídky.Jste z Prahy a hledáte kam s kamarády vyrazit na dobré pití a jídlo? Pak se zajďte uričtě podívat do El Mojito Cafe Cocktail Baru, který naleznete v Praze 1 na ulici Dlouhá 732/31.

Můžete se tady těšit jak na dobré koktejly, tak na výborné jídlo i celkovou atmosféru. Sympatický personál Vám na baru namíchá z široké nabídky alkoholických i nealkoholických koktejlů. Vybrat si tak můžete třeba z:

- různých druhů Mojito
- rumových koktejů
- vodkových koktejlů
- shotů
- whisky
- beer list

A k dobrému pití samozřejmě patří i dobré jídlo, i zde nebudete ochuzeni o gurmánské zážitky. Pochutnat si tak můžete třeba na výborných lasagne nebo gnocchi a nebo i na sladkém dezertu.

Tak až půjdete večer za zábavou, tak nezapomeňte na návštěvu El Mojito Cafe Cocktail Baru, kde si vychutnáte společně některý z mnoha vynikajících koktejlů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY