Zadavatelem microsite je firma JILANA, a.s.Netkaná a technická rouna - nehořlavá, voděodolná a s tepelnou a zvukovou izolací

Společnost JILANA, a.s. z Jihlavy se specializuje na vývoj a výrobu netkaných a technických roun, které najdou využití při výrobě obuvi, nábytku nebo v průmyslu.Hledáte společnost, která vyrábí a pracuje na vývoji kvalitních netkaných a technických roun? Pak už nehledejte a podívejte se na širokou nabídku netkaných a technických roun společnosti JILANA, a.s., která sídlí v Jihlavě.

Společnost JILANA, a.s. se zaměřuje na výrobu a vývoj roun, které splňují hned několik užitných vlastností, které je dělají mnohostranně užitnými, a hlavně i co se týče zpracování, tak jednoznačně kvalitními. Rouna jsou vyráběny jak z přírodních tak syntetických materiálů. Mezi tyto vlastnosti patří:

- zvuková a tepelná izolace
- voděodolnost
- nehořlavost
- pevnost
- lehkost
- elektrická izolace

Takto vyrobené rouna najdou mnohé využití v různých průmyslových oborech a odvětvích ať už v automobilovém nebo letadlovém průmyslu, při výrobě obuvi a oděvů nebo při výrobě nábytku.

Pro celou nabídku netkaných a technických roun společnosti JILANA, a.s. z Jihlavy neváhejte navštívit webové stránky firmy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY