Úklid a údržba budov Praha – kvalitně poskytované služby pro široký okruh zákazníků

Sháníte kvalitní úklidové služby, které se zaměřují především na úklid a údržbu budov? Profesionální služby vám nabízí firma LVL Facility s.r.o. Praha.


Úklid budov Praha
Zabýváme se úklidem a údržbou budov v Praze a jeho blízkém okolí. Ke své práci používáme pouze moderní technologie, které využíváme především v kancelářských objektech a jsme držiteli certifikací pro profesionální úklid, který provádějí pouze plně vyškolený pracovníci. Nabízíme strojové čištění a přistupujeme velmi zodpovědně k životnímu prostředí. Své služby poskytujeme pro široký okruh zákazníků, a to jednorázově nebo se můžeme domluvit na dlouhodobé spolupráci. Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě, proto nabízíme spolehlivé a ověřené služby, které již ocenila spousta zákazníků. Pro více informací se podívejte na naše webové stránky, kde se mimo jiné dozvíte, čím vším se ještě naše firma zabývá. Těšíme se na vás.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Spolehlivá údržba a ostraha majetku

Spolehlivá údržba a ostraha majetku
Bezpečnost vašeho objektu a personálu je pro vás tím nejdůležitějším? Zajištění úklidových prací také? Využijte služby naší firmy LVL Services s.r.o.

Zabezpečení objektu, údržba majetku, bezpečnostní společnost, ostraha, psovodi

Zabezpečení objektu, údržba majetku, bezpečnostní společnost, ostraha, psovodi
Zabezpečení jakéhokoli objektu, pult centrální ochrany, ostraha a údržba majetku od bezpečnostní společnosti LVL Services s.r.o., Praha 1 – Nové Město
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LVL Services s.r.o. Bezpečnostní a detektivní služby Beroun
WEBOVÁ STRÁNKA
LVL Services s.r.o.
www.lvlservices.cz
Adresa

Adresa

Bezdědice 67
Hostomice 267 24

info@lvl-servis.cz
+420 724 200 668


Najdete nás také zde:

Facebookwww.lvl-facility.czARES
captcha