Chlazení pro pivaře a vinaře na míru – chladící boxy na víno, pivo

Chlazení pro pivaře a vinaře na míru sestaví v okolí Brna a jižní Moravy firma Vojtěch Zouhar. Dodáváme chladící boxy na víno a pivo z izolačních skel nebo v kombinaci PUR panelů s izolačním sklem.


Chladící zařízení pro pivaře, vinaře jižní Morava, Brno
Potřebujete víno uchovat ve stále teplotě a hledáte výrobce chlazení pro vinaře? Potřebujete do baru, vinárny nebo restaurace instalovat chladící boxy na pivo a víno? Uvažujete o pořízení nových chladících boxů do pivovaru nebo vinařství? Chlazení pro pivaře a vinaře vyrobené na míru dodává v okolí jižní Moravy a Brna firma Vojtěch Zouhar - Montáž, servis a revize chladících a výčepních zařízení z Hustopečí.

Pokud potřebujete sudy a tanky s vínem nebi pivem uchovat při stále teplotě, naše chladící boxy jsou tou správnou volbou. Chladící boxy na pivo a víno vyrábíme celoskleněné z izolačních skel nebo za pomocí PUR panelů a izolačního skla, kdy jsou jedna nebo více stěn z izolačního skla. Pro vinotéky dodáváme chladící boxy s originálními prosklenými dveřmi pro snadnou obsluhu.

Součástí chladících boxů jsou i digitální termostaty, které slouží nejen jako ukazatel teploty, ale i k nastavení požadovaných parametrů chladícího zařízení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Návrh, montáž, opravy a servis výčepních zařízení a chlazení na pivo

Návrh, montáž, opravy a servis výčepních zařízení a chlazení na pivo
Návrh, montáž, opravy a servis výčepních zařízení a chlazení na pivo zajišťuje v širokém okolí Brna a Hustopečí firma Vojtěch Zouhar - Montáž, servis a revize chladících a výčepních zařízení.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Montáž, servis a revize chladících a výčepních zařízení Hustopeče Vojtěch Zouhar
WEBOVÁ STRÁNKA
Montáž, servis a revize chladících a výčepních zařízení Hustopeče
chlazeni-zouhar.cz
Adresa

Adresa


Nosilav 691 64

info@chlazeni-zouhar.cz
+420 777 020 625


Najdete nás také zde:

ARES
captcha