Vestavěné skříně na míru do ložnice i na chodbu

Jestliže potřebuje vyřešit problém s úložným místem, nechejte si vyrobit vestavěné skříně na míru v truhlářství Legon. Vyrábíme vestavěné skříně na míru nejen do ložnice a na chodbu na Blanensku.


Vestavěná ložnice na míru do ložnice, na chodbu Blansko
Máte doma spoustu věcí, které byste rádi přehledně uložili na jednom místě? Chcete si nechat udělat vestavěnou skříň na míru do ložnice nebo na nevyužitém volném místě na chodbě? Truhlářská a stolařská dílna Legon, spol. s.r.o. z Adamova na Blanensku vyrábí vestavěné skříně na míru do ložnice, na chodbu, ale také do dalších místností.

Vyrábíme takovou vestavěnou skříň, které bude odpovídat požadavkům zákazníka. Pomůžeme vám s výběrem vhodného materiálu i ostatních doplňků včetně vnitřního uspořádání skříní. Realizujeme i skříně atypických tvarů v rozích místnosti, pod schody nebo v prostoru pod střešní šikminou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Originální funkční kancelářský nábytek na míru dle vlastního návrhu, výroba

Originální funkční kancelářský nábytek na míru dle vlastního návrhu, výroba
Vybavte si kancelář originálním nábytkem na míru tak, aby jste se při práci cítili pohodlně. Truhlářství LEGON v Adamově u Brna vám vyrobí funkční nábytek dle vlastního návrhu.

Zakázková výroba kuchyňských linek na míru včetně dodávky a montáže

Zakázková výroba kuchyňských linek na míru včetně dodávky a montáže
Zakázkovou výrobu kuchyňských linek na míru podle Vašich představ zajišťuje v okolí Blanska truhlářství a stolařství Legon. Kuchyňskou linku Vám vyrobíme, dodáme a nainstalujeme.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LEGON, spol. s r.o. Truhlářské práce Adamov
WEBOVÁ STRÁNKA
LEGON, spol. s r.o.
www.legon-nabytek.cz
Adresa

Adresa

Adamov 303
Adamov 679 04

legon.pospisil@seznam.cz
+420 603 791 467


Najdete nás také zde:

ARES
captcha