Tradiční česká kuchyně a společenské akce v Restauraci JehlanRestaurace Jehlan v Kopřivnici-Lubině v okrese Nový Jičín Vás zve na vynikající českou kuchyni s atypickou budovou, kde může pořádat firemní večírky i oslavy.

Hledáte místo, kde byste oslavili narozeniny, udělali firemní večírek nebo si prostě pochutnali na tradiční české kuchyni? Pak se zajděte podívat do Restaurace Jehlan, kterou najdete v Kopřivnici-Lubina v okrese Nový Jičín.

Restaurace Jehlan Vás zaujme svým atypickým netradičním prostředím, kde na Vás čeká výborné jídlo. Ať už budete plánovat narozeninovou oslavu, firemní večírek nebo svatební hostinu, pak je pro Vás Restaurace Jehlan to pravé místo.

Čeká na Vás tady skvělá česká kuchyně v podobě tradičních řízků, svíčkové nebo výborného tataráku. Vaše chuťové buňky budou hýčkány nejen dobrým jídlem, ale také dobrým výběrovým pivem a dalšími alkoholickými i nealkoholickými nápoji.

V létě se můžete těšit na venkovní grilování a během roku i na plno společenských akcí jako jsou Svatomartinské husí hody, zabijačkové pochoutky a mnohé další.

Restaurace Jehlan v Kopřivnici-Lubina se těší na Vaši návštěvu.Zadavatelem microsite je firma 

Restaurace JehlanOriginální kované ploty, brány nebo bytové doplňky od Umělecké kovářství FABRI spol. s.r.o..

Originální kované ploty, brány nebo bytové doplňky od Umělecké kovářství FABRI spol. s.r.o.

Carling Technologies (jističe) určené pro náročné aplikace.
Frekvenční měniče – maximální efektivita a výkonnost elektromotorů.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Obědy z poledního menu restaurace AIR CLUB nově na DÁME JÍDLO

FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB

Obědy z poledního menu restaurace AIR CLUB nově na DÁME JÍDLO

Restaurace AIR CLUB, kterou najdete u terminálu 3 pražského letiště Václava Havla na Praze 6-Ruzyně, nově umožňuje objednat obědy z poledního menu přes DÁME JÍDLO.


Terasy Café v Liberci  - Následujte náš FB a nezmeškejte žádnou akci - přidáváme nové příležitosti, které by Vám neměly uniknout!

Terasy Cafe Apartmánové ubytování Liberec

Terasy Café v Liberci - Následujte náš FB a nezmeškejte žádnou akci - přidáváme nové příležitosti, které by Vám neměly uniknout!

Chcete být v obraze s naší neustále se rozšiřující nabídkou a akcemi? Sledujte nás na našich Facebookových stránkách! U nás si můžete vychutnat kvalitní vína a občerstvení ve vinárně v Liberci.


Pronájem prostor pro pořádání školení, konferencí, firemních akcí a rodinných oslav

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace Střední hotelovka Opava

Pronájem prostor pro pořádání školení, konferencí, firemních akcí a rodinných oslav

Pronájem prostor pro pořádání školení, firemních akcí a rodinných oslav zajistí Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola Opava v prostorách restaurace Vesna


Oslava narozenin, promoce, svatby v rodinném vinařství v Mikulově

Víno Šimák s.r.o. Víno z Mikulova

Oslava narozenin, promoce, svatby v rodinném vinařství v Mikulově

Restaurace a vinné sklípky rodinného vinařství Víno Šímák v Mikulově je tím pravým místem pro konání společenských události, jako je oslava narozenin, promoce, svatba nebo firemní akce.


Staročeská, italská, mexická, japonská kuchyně Žďár nad Sázavou

Restaurace a hotel U Hrocha

Staročeská, italská, mexická, japonská kuchyně Žďár nad Sázavou

ubytování, restaurace, stravování, orientální i česká kuchyně, hotel, hotelová vinárna, dětské i bezmasé pokrmy, sklářská huť, Privat wellness