Zadavatelem microsite je firma Restaurace JehlanTradiční česká kuchyně a společenské akce v Restauraci Jehlan

Restaurace Jehlan v Kopřivnici-Lubině v okrese Nový Jičín Vás zve na vynikající českou kuchyni s atypickou budovou, kde může pořádat firemní večírky i oslavy.Hledáte místo, kde byste oslavili narozeniny, udělali firemní večírek nebo si prostě pochutnali na tradiční české kuchyni? Pak se zajděte podívat do Restaurace Jehlan, kterou najdete v Kopřivnici-Lubina v okrese Nový Jičín.

Restaurace Jehlan Vás zaujme svým atypickým netradičním prostředím, kde na Vás čeká výborné jídlo. Ať už budete plánovat narozeninovou oslavu, firemní večírek nebo svatební hostinu, pak je pro Vás Restaurace Jehlan to pravé místo.

Čeká na Vás tady skvělá česká kuchyně v podobě tradičních řízků, svíčkové nebo výborného tataráku. Vaše chuťové buňky budou hýčkány nejen dobrým jídlem, ale také dobrým výběrovým pivem a dalšími alkoholickými i nealkoholickými nápoji.

V létě se můžete těšit na venkovní grilování a během roku i na plno společenských akcí jako jsou Svatomartinské husí hody, zabijačkové pochoutky a mnohé další.

Restaurace Jehlan v Kopřivnici-Lubina se těší na Vaši návštěvu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY