Stanice technické kontroly Jihlava - pravidelné technické kontroly pro osobní auta a motocykly

Stanice technické kontroly Jihlava provádí pravidelné technické kontroly pro osobní automobily i motocykly, ale také prohlídky na přání zákazníka bez zápisu do technického listu.


STK_Jihlava_ Stanice_technické_kontroly_ Jihlava
Blíže se Vám konec technické známky Vašeho vozidla a hledáte vhodné pracoviště ke kontrole? Pokud jste z Jihlavy nebo jejího blízkého okolí, pak již hledat nemusíte a zajeďte na Stanici technické kontroly Jihlava.

Stanice technické kontroly Jihlava provádí pravidelné technické prohlídky pro automobily osobní, ale i pro motocykly. S více jak 6 000 prohlídkami ročně a s profesionálním týmem pracovníků si můžete být jisti, že Vaše vozidlo nebo motocykl svěříte do těch správných rukou.

Kromě pravidelných technických prohlídek si zde můžete nechat zkontrolovat vůz, který si dovezete ze zahraničí nebo před registrací vozidla.

Zajistí rovněž měření emisí, které se provádí přímo na místě pracoviště, a tak se můžete spolehnout, že kontrola Vašeho vozidla bude profesionální a časově flexibilní.

Tak si sbalte Velký a Malý technický průkaz a vyrazte na kontrolu do Stanice technické kontroly Jihlava, kde na Vás čeká tým profesionálů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Stanice technické kontroly Jihlava, evidenční kontroly, prohlídky potřebné pro přestavby vozidel

Stanice technické kontroly Jihlava, evidenční kontroly, prohlídky potřebné pro přestavby vozidel
Na STK Jihlava provedeme evidenční kontrolu, technickou prohlídku a kontrolu vašeho vozidla, technickou prohlídku před registrací vozidla a prohlídky potřebné pro přestavby vozidel.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STK Jihlava Lenka Hosová
WEBOVÁ STRÁNKA
STK Jihlava
www.stk-jihlava.cz
Adresa

Adresa

Žižkova 5428/120
Jihlava 586 01

stk.jihlava@iex.cz
+420 567 212 919


Najdete nás také zde:

ARES
captcha