Zadavatelem microsite je firma Instalatérství TRITON Jaroslav KebrleInstalatérství, vodoinstalatérské práce, instalatérské práce, topenářské práce

Veškeré instalatérské a topenářské práce v Rokycanech a okolí poskytuje Instalatérství TRITON.Pokud hledáte kvalitní instalatérské a topenářské služby v okrese Rokycany neváhejte se obrátit na Instalatérství TRITON.

Provádíme kompletní vodoinstalatérské a topenářské práce. Nabízíme instalace systémů vodovodu, instalace systémů kanalizace, instalace plynových rozvodů-kompletační práce a instalace zařizovacích předmětů, instalace systémů ústředního vytápění všech druhů, instalace krbových kamen a vložek s výměníkem i bez, dodáme veškeré revize včetně kominických, zajistíme servisní a pohotovostní službu pro firmy i bytová družstva.

Na všechny instalatérské a topenářské práce Vám zdarma a zcela nezávazně vypracujeme cenovou kalkulaci. V případě potřeby Vám můžeme zajistit veškerou dokumentaci a povolení, případně zajištění úvěru.

K naší činnosti patří také zajištění kontejnerové autodopravy nákladním vozem AVIA A80. Dále provádíme výkopy a terénní úpravy pásovým mikrorypadlem KUBOTA, realizujeme veškeré elektro rozvody a instalace dle přání zákazníka, včetně revizí. Nabízíme i rekonstrukce, přestavby či stavby na klíč.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY