Sportovní hala, zimní stadion, sportovní areál, sportovní a tělovýchovné zařízení, venkovní hřiště

TEZA Hodonín, příspěvková organizace provozuje sportovní a tělovýchovné zařízení v Hodoníně.Jste z Hodonína nebo blízkého okolí a hledáte pro sebe nebo svoje děti sportovní vyžití? Nebo chcete založit sportovní kroužek a hledáte vhodné zázemí?

Neváhejte se obrátit na provozovatele sportovních a tělovýchovných zařízení TEZA Hodonín, příspěvková organizace. Naše sportoviště slouží k využití volného času, relaxaci a regeneraci. Provozujeme víceúčelovou sportovní halu, zimní stadion, 3 venkovní sportovní hřiště a sportovní areál U Červených domků.

Jsme schopni zájemcům o sport nabídnou širokou škálu pohybových aktivit, ať už provozovaných v zastřešené hale či pod širým nebem. Víceúčelová hala nabízí nejen dostatek sportovišť, ale také regenerační zázemí (masáže, sauna, posilovna) a restauraci s kapacitou až 50 míst.

Sídlíme na adrese Tyršova 3588/10, Hodonín, veškeré informace o naší organizaci naleznete také na www.teza-hodonin.cz.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kompletní sportovní zázemí v Hodoníně, sportovní zařízení, sportovní ...

Kompletní sportovní zázemí v Hodoníně, sportovní zařízení, sportovní ...

Jste sportovní nadšenci a hledáte vyžití v okresním městě Hodoníně? Vedete nebo zakládáte sportovní kroužek a sháníte moderní a vysoce kvalitní zázemí? Využijte služeb naší organizace TEZA Hodonín.


Krytý zimní stadion TEZA Hodonín, bruslení pro veřejnost, letní inline

Krytý zimní stadion TEZA Hodonín, bruslení pro veřejnost, letní inline

Bruslení pro veřejnost, ledová plocha pro hokej a krasobruslení, letní inline, možnost pronájmu pro kulturní akce poskytuje krytý zimní stadion TEZA Hodonín, příspěvková organizace.


Sportovní a tělovýchovná zařízení Hodonín, víceúčelová sportovní hala, ...

Sportovní a tělovýchovná zařízení Hodonín, víceúčelová sportovní hala, ...

Sportovní a tělovýchovná zařízení Hodonín, víceúčelová sportovní hala, zimní stadion, venkovní hřiště, sportovní areál U Červených domků, provoz a správa sportovních objektů.


Krytý bazén, sportovní hala, zimní stadion a sportovní areál  v Hodoníně

Krytý bazén, sportovní hala, zimní stadion a sportovní areál v Hodoníně

Krytý plavecký bazén, sportovní hala, letní koupaliště, zimní stadion pro veřejné bruslení a sportovní areál či venkovní hřiště a skatepark v Hodoníně provozuje příspěvková organizace Teza Hodonín.