Zadavatelem microsite je firma Rekreační středisko a kemp MilavyRekreační areál, kemp, chatky, sruby, kempovací louka, ubytování, dovolená

Rekreační areál a kemp Milavy se nachází v okrese Strakonice a nabízí ubytování v chatkách, srubech nebo na kempovací louce ve stanu či karavanu.Chcete prožít dovolenou nebo prodloužený víkend v krásné přírodě? Potřebujete si odpočinout od ruchu velkoměsta? Rádi plavete či rybaříte? Jste fanoušky pěší turistiky nebo cykloturistiky?

To vše a mnohem víc Vám nabízí Rekreační areál a kemp Milavy, který se nachází v krásné a čisté přírodě u jihočeských rybníků a lesů v okrese Strakonice.

Nabízíme ubytování pod stanem nebo v karavanu přímo na naší kempovací louce. Případně si můžete vybrat ubytování v chatce nebo dokonce ve srubu. V areálu se nachází restaurace, která jistě uspokojí Vaše chuťové buňky nebo lze využít kuchyňky se sporákem a nádobím pro pohodlné vaření. Základní potraviny si můžete zakoupit v prodejně, která je umístěna v areálu. Děti se mohou vyřádit na trampolíně, kolotoči nebo houpačkách.

Přijeďte si k nám užít dovolenou a načerpat novou energii.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY