Kovošrot – výkup železa, autovraků a katalyzátorů

Pokud máte doma nepojízdný autovrak, železný šrot nebo již nepoužitelné katalyzátory, odvezte jej do OPEMETAL kovošrot v Dačicích. Garantujeme Vám nejlepší výkupní cenu v okolí.


Kovošrot, výkup železa, autovraků a katalyzátorů Dačice, Jemnice
Stojí Vám doma nepojízdný autovrak? Potřebujete se zbavit železného šrotu nebo starých katalyzátorů? Pokud jste okolí Dačic, Jemnice nebo Telče, odvezte je do kovošrotu OPEMETAL kovošrot v Dačicích.

Ze železa u nás vykupujeme drobnou litinu i velké kusy litiny, ale také železné špony nebo železný plech. Odkoupíme nemagnetickou nerez a nerezové špony. Vykoupíme také nepojízdný autovrak starých nebo nabouraných vozidel, a samozřejmě také katalyzátory, které již dosloužily.

Pokud Vás zajímají aktuální výkupní ceny železa, katalyzátorů, navštivte naše webové stránky, kde naleznete aktuálně platný ceník.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Sběrna hliníku, hliníkových plechů, drátů, kabelů a chladičů

Sběrna hliníku, hliníkových plechů, drátů, kabelů a chladičů
Ve sběrném dvoře OPEMETAL kovošrot Dačice vykupujeme nejen kovošrot, ale i hliník. Odkoupíme hliníkové plechy, dráty, kabely a chladiče a další předměty z hliníku.

Výkup starých elektromotorů a elektrokabelů ve sběrném dvoře

Výkup starých elektromotorů a elektrokabelů ve sběrném dvoře
Pokud se chcete zbavit starého elektromotoru nebo elektrokabelů, navštivte sběrný dvůr kovošrotu OPEMETAL Dačice. Odkoupíme od Vás elektromotory i autokabely, datové a koaxiální kabely.

Výkup barevných kovů – měď, mosaz, bronz, olovo, cín

Výkup barevných kovů – měď, mosaz, bronz, olovo, cín
Barevné kovy, jako je měď, mosaz nebo bronz, ale také olovo a cín, vykupuje v okolí Dačic, Telče a Jemnice OPEMETAL kovošrot v Dačicích.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA OPEMETAL kovošrot Dačice
WEBOVÁ STRÁNKA
OPEMETAL kovošrot Dačice
opemetal.cz
Adresa

Adresa

Antonínská 16/1
Dačice 380 01

opemetal@seznam.cz
+420 733 109 310


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha