Prosetínské trubičky – lahodný cukrářský výrobek z listového těsta



Máte rádi sladké a přemýšlíte o tom kam si skočit pro něco dobrého? Máme pro vás výborný tip vyzkoušejte Prosetínské trubičky, které jsou pro svou lahodnou chuť velmi oblíbené.

Specializujeme se na výrobu trubiček z listového těsta v naší malebné obci Prosetín v okrese Žďár nad Sázavou. Tento lahodný cukrářský výrobek naší rodinné receptury v roce 2014 zvítězil v soutěži Kraje Vysočina značku Regionální potravina, a to v kategorii cukrářský výrobek. Naše trubičky vyrábíme na zakázku v naší výrobně, kde se současně nachází náš obchod s potravinami kde trubičky také můžete zakoupit. Na nic nečekejte a zaskočte si k nám máme plno spokojených zákazníků a věříme, že vy mezi ně také budete patřit.



Zadavatelem microsite je firma 

Obchod u Maršálků - Prosetínské trubičky



Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí a CNC zpracování plechů.

Ubytování v Českém ráji, Hotel Ort.

Ubytování v Českém ráji, Hotel Ort




Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Ruční výroba dortů, zákusku, chlebíčku ale i pečiva od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o.

Pekařství a cukrářství Jarolímek

Ruční výroba dortů, zákusku, chlebíčku ale i pečiva od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o.

Narozeninové a svatební dorty, zákusky a poctivý chléb a další pečivo od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o. z Mníšku pod Brdy.


Výroba a prodej chutného a čerstvého  pečiva a zákusků

Pekárna IVANKA s.r.o.

Výroba a prodej chutného a čerstvého pečiva a zákusků

Pečivo a cukrářské výrobky a zákusky vyrobené podle tradiční receptury v oblasti Brno-venkov najdete v pekárně IVANKA s.r.o.


Lahodné čajové a vánoční cukroví, sváteční koláče z cukrářství

Zelená zahrada

Lahodné čajové a vánoční cukroví, sváteční koláče z cukrářství

Pokud máte chuť na poctivé čajové a vánoční cukroví nebo koláče z cukrářství, navštivte prodejnu Zelená zahrada ve Znojmě, kde si můžete vybrat z několika druhů cukroví a koláčů.


Vynikající domácí koláčky, dorty, zákusky a cukroví - cukrářské výrobky k objednání

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace Střední hotelovka Opava

Vynikající domácí koláčky, dorty, zákusky a cukroví - cukrářské výrobky k objednání

Ochutnejte cukrářské výrobky od Restaurace a cukrárny TERASA z Opavy a nebudete litovat. Objednat si u nás můžete vynikající domácí koláčky, dorty, zákusky, cukroví a jiné pochutiny.


Výroba tradičních i netradičních zákusků a cukrářských výrobků

Pekárna IVANKA s.r.o.

Výroba tradičních i netradičních zákusků a cukrářských výrobků

Na lahodných tradičních i netradičních zákuscích a dalších cukrářských výrobcích si pochutnáte v pekárně Ivanka v Moravském Krumlově na Brněnsku.