Zadavatelem microsite je firma H-PRO GEO s.r.o.Projekční činnost pro železniční dopravu - rekonstrukce tratí, stanic a zastávek

H-PRO GEO s.r.o. je společnost z Ústí nad Labem, která poskytuje profesionální služby v oblasti projekční činnosti pro železniční dopravu, ale i účelové komunikace nebo můstky.Profesionálové v oboru projekční činnosti pro železniční dopravu a účelové komunikace. To je společnost H-PRO GEO s.r.o. která sídlí v Ústí nad Labem.

Společnost H-PRO GEO s.r.o. poskytuje špičkové projekční služby v oblasti projektace železniční dopravy, ale i účelových komunikací, můstků, propustků nebo chodníků. Díky modernímu vybavení, které se týká jak práce s výkonnými softwary a hardwary, tak profesionálním a kvalifikovaným pracovníkům může ve své škále služeb nabídnout projekční činnost pro:

- rekonstrukce železničních tratí, zastávek a stanic
- rekonstrukce mostů a propustků
- rekonstrukce nebo novostavby účelových komunikací či chodníků a cyklostezek
- rekonstrukce a zpracování plánů pro vlečky

V rámci svých služeb pro Vás připraví jak tištěnou dokumentaci a prezentaci budoucího projektu tak jeho digitální verzi. Součástí je i vypracovaný rozpočet.

Pro více informací ohledně zpracování zakázky a celkové široké nabídky služeb společnosti H-PRO GEO s.r.o. je neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY