Zadavatelem microsite je firma Bistro hezky česky s.r.o.Snídaně, obědy a večeře z klasické české kuchyně v moderním stylu v Bistro Hezky Česky

Bistro Hezky Česky, které najdete v Praze Vinohrady pro Vás má vynikající českou kuchyni, a to hned třikrát denně. Zajíst si zde můžete na snídaně, obědy a večeře.Je ráno a Vy přemýšlíte, co k snídani? A co takhle zajít si na něco fakt dobrého a nastartovat si skvělým jídlem den. Pokud Vás zajímá kam, tak Vás srdečně zveme do Bistra Hezky Česky, které najdete v Praze na Vinohradech.

Bistro Hezky Česky je rodinné bistro, které si zakládá na poctivé české kuchyni, ale s moderním nádechem, který bude potěchou nejen pro Váš mlsný jazýček, ale také pro Vaše oko.

Vaření s čerstvých a kvalitních surovin je u nich nepostradatelný základ. Vymazlit jídlo k dokonalosti tak, aby si na něm pochutnal i ten největší labužník je pak v rukou profesionálního šéfkuchaře Petera Ftoreka, který vařil pro takové osobnosti jako Václav Havel, Miloš Forman nebo Richard Gere.

Zajít si zde můžete na snídaně, které se podávají od osmi. V poledne si dopřejete vydatný oběd, který si můžete vybrat z jídelního lístku nebo týdenního menu, které má tři druhy jídla. A večer pro Vás připraví takovou večeři, že se budete jen rozplývat.

Tak na nic nečekejte a nenechte se pobízet dvakrát! Zajděte si na vynikající české jídlo do Bistra Hezky Česky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY