Snídaně, obědy a večeře z klasické české kuchyně v moderním stylu v Bistro Hezky Česky

Bistro Hezky Česky, které najdete v Praze Vinohrady pro Vás má vynikající českou kuchyni, a to hned třikrát denně. Zajíst si zde můžete na snídaně, obědy a večeře.


Bistro_Hezky_Česky_Praha
Je ráno a Vy přemýšlíte, co k snídani? A co takhle zajít si na něco fakt dobrého a nastartovat si skvělým jídlem den. Pokud Vás zajímá kam, tak Vás srdečně zveme do Bistra Hezky Česky, které najdete v Praze na Vinohradech.

Bistro Hezky Česky je rodinné bistro, které si zakládá na poctivé české kuchyni, ale s moderním nádechem, který bude potěchou nejen pro Váš mlsný jazýček, ale také pro Vaše oko.

Vaření s čerstvých a kvalitních surovin je u nich nepostradatelný základ. Vymazlit jídlo k dokonalosti tak, aby si na něm pochutnal i ten největší labužník je pak v rukou profesionálního šéfkuchaře Petera Ftoreka, který vařil pro takové osobnosti jako Václav Havel, Miloš Forman nebo Richard Gere.

Zajít si zde můžete na snídaně, které se podávají od osmi. V poledne si dopřejete vydatný oběd, který si můžete vybrat z jídelního lístku nebo týdenního menu, které má tři druhy jídla. A večer pro Vás připraví takovou večeři, že se budete jen rozplývat.

Tak na nic nečekejte a nenechte se pobízet dvakrát! Zajděte si na vynikající české jídlo do Bistra Hezky Česky.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Bistro hezky česky s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Bistro hezky česky s.r.o.
www.bistrohezkycesky.cz
Adresa

Adresa

Anglická 336/21
Praha - Vinohrady 120 00

info@bistrohezkycesky.cz
+420 602 400 420


Najdete nás také zde:

ARES
captcha