Penzion Klášterský mlýn – příjemné ubytování s restaurací nedaleko Kašperských horChcete poznávat hrady, podnikat celodenní cyklovýlety, a přitom se kochat nádhernou přírodou? Okolí Kašperských hor je ideálním místem pro vaší dovolenou, ale co ubytování?

Náš Penzion Klášterský mlýn se nedaleko Kašperských hor nachází. Nabízíme ubytování s vlastním sociálním zařízením a tři plně vybavené apartmány. Pokud si nechcete v jednom z našich apartmánů sami vařit využít můžete naši zrekonstruovanou restauraci která se nachází v přízemí penzionu. V nabídce najdete převážně českou kuchyň, ale také různé speciality. No a co po takovém výborném obědě? Vyrazte na nedaleký hrad Kašperk, Horskou Kvildu nebo navštivte jedno Šumavských jezer. K vidění je toho v okolí opravdu mnoho, takže se nemusíte bát vyrazit k nám klidně na celý týden o zábavu je zde postaráno. Ubytování je u nás také možné v chatkách nebo autokempu, který je otevřen do 31. října. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.Zadavatelem microsite je firma 

Penzion a autokemp Klášterský MlýnJak najít svou vysněnou dovolenou s portálem eUbytko.

Jak najít svou vysněnou dovolenou s portálem eUbytko

Přídavné materiály, drážkovací elektrody, wolframové elektrody SIDERGAS

Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Klidné ubytování apartmánového typu v blízkosti vinných sklepů Plže a přístavu  Baťova kanálu

Penzion Petrov

Klidné ubytování apartmánového typu v blízkosti vinných sklepů Plže a přístavu Baťova kanálu

Penzion Petrov poskytuje ubytování apartmánového typu s vlastní kuchyní a sociálním zařízením v nedaleko památkově chráněného souboru vinných sklepů Plže a přístavu Baťova kanálu.


Penzion – ubytování se soukromým parkovištěm, venkovním posezením a grilem

Penzion U Fousáče

Penzion – ubytování se soukromým parkovištěm, venkovním posezením a grilem

Penzion u Fousáče představuje soukromé ubytování, které kromě parkování na uzavřeném parkovišti u penzionu poskytuje hostům možnost využít venkovní posezení na zahradě včetně grilu.


Posezení ve vinném sklípku ve Valticích s degustací, občerstvením a ubytováním

Penzion a vinný sklep Moravský sommelier Ubytování Valtice

Posezení ve vinném sklípku ve Valticích s degustací, občerstvením a ubytováním

Posezení ve vinném sklípku ve Valticích s ubytováním přímo v penzionu zajišťuje penzion a vinný sklep Moravský Sommeliér. U nás si vychutnáte řízenou degustací vína s rautem a cimbálovou muzikou.


Luxusní ubytování v apartmánech v centru Mikulova s výhledem na zámek

Kníže Ferdinand Apartments Ubytování Mikulov

Luxusní ubytování v apartmánech v centru Mikulova s výhledem na zámek

Kníže Ferdinand Apartments poskytuje luxusní ubytování v penzionu v centru jihomoravského Mikulova. Můžete se těšit na moderní prostorné apartmány s terasou a výhledem na zámek Mikulov.


Plně vybavené apartmány nejen pro rodiny s dětmi – ubytování v historickém městě Mikulov

Penzion KARDINÁL Ubytování Mikulov

Plně vybavené apartmány nejen pro rodiny s dětmi – ubytování v historickém městě Mikulov

Plně vybavené apartmány s vlastním sociálním zařízením vhodné k ubytování nejen pro rodiny s dětmi, ale i zamilované páry v historickém městě Mikulov má k dispozici moderní Penzion KARDINÁL.