Restaurace Bystřice, speciality, denní menu, čepované pivo, salónky, bowlingové dráhy s automatickými stavěči

Restaurace Bowling Club Bystřice, která se nachází na Česko-Slovensko-Polském pomezí v okrese Frýdek-Místek, nabízí svým hostům výborné speciality a v pracovní dny také několik druhů denního menu.


Restaurace Bystřice, speciality, denní menu, čepované pivo, salónky
Restaurace Bowling Club Bystřice, která se nachází na Česko-Slovensko-Polském pomezí v okrese Frýdek-Místek, nabízí svým hostům výborné speciality a v pracovní dny také několik druhů denního menu. Samozřejmostí je dobře vychlazené čepované pivo, ale také nealkoholické či míchané nápoje. Kapacita restaurace je 100 osob a v létě nabízíme příjemné posezení na terase. Můžete také využít možnost uspořádání společenských a firemních akcí v našich saloncích s kapacitou 50 osob. Naši hosté mají k dispozici také tři bowlingové dráhy s automatickými stavěči a každý hráč si může na ovládacím zařízení navolit vlastní nastavení hry. Rádi vám také rádi zdarma zapůjčíme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Bowling na třech drahách Bystřice, malá škola bowlingu, firemní akce s hrou bowlingu

Bowling na třech drahách Bystřice, malá škola bowlingu, firemní akce s hrou bowlingu
Bowling club, který se nachází v Bystřici v okrese Frýdek- Místek na Česko-Slovensko-Polském pomezí, nabízí hru bowlingu jen tak, či firemní akce.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Restaurace Bowling club
WEBOVÁ STRÁNKA
Restaurace Bowling club
www.bowlingbystrice.cz
Adresa

Adresa

Bystřice 1118
Bystřice 739 95

alespezda@centrum.cz
+420 604 872 181


Najdete nás také zde:

Facebookwww.restauracepalenik.czARES
captcha