Elektrotechnické zařízení a systémy, kabeláže pro LAN nebo Wi-fi a diagnostiky od Reelgate s.r.o.Společnost Reelgate s.r.o. z Ostravy je specialista na elektrotechnické zařízení a zajišťuje montáže, servis, diagnostiku a měření elektrotechnických zařízení.

Zajistí pro Vás vše v oblasti elektrotechnických zařízení od silnoproudých a slaboproudých systému elektrotechniky po měření a diagnostiku. Profesionálem ve svém oboru s více jak dvaceti lety zkušeností je společnost Reelgate s.r.o. z Ostravy.

Společnost Reelgate s.r.o. z Ostravy zajišťuje kompletní služby v oblasti dodávky, montáže a servisu elektrotechnických zařízení. S týmem pravidelně odborně školených zaměstnanců a tou nejlepší a nejmodernější technologií jsou špičkou ve svém oboru.

V jejich službách najdete:

- vypracování projekční činnosti (od návrhů po stavební povolení pro systémy DÚR, DOS, DSP, pro energetické stavby do 100 kV, vypracování rozpočtu ....)
- dodávky a montáže silnoproudých a slaboproudých systémů a zařízení NN, VN, VVN
- vývoj a servis pro řídící systémy pro teplotu, průtok, tlak nebo váhu a jejich repase
- dodávka a montáž síťových a nesíťových kabelů pro LAN, WAN, Wi-Fi
- měření kvality elektrické energie dle ČSN

a mnohé další služby. Pro celkovou nabídku služeb se neváhejte podívat na webové stránky spolenčosti.Zadavatelem microsite je firma 

REELGATE s.r.o.Komplexní základní vzdělání, vzdělávací program "SEDMIČKA" v Kolíně.

Komplexní základní vzdělání, vzdělávací program "SEDMIČKA" v Kolíně

Zateplení budov, střech a fasád pomocí PUR pěnové izolace.

Zateplení budov, střech a fasád pomocí PUR pěnové izolace
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Energetika, liniové stavby, veřejné osvětlení - zpracování projektové dokumentace

AZ elektroprojekce s.r.o. Měření a regulace Praha

Energetika, liniové stavby, veřejné osvětlení - zpracování projektové dokumentace

Potřebujete mít vypracovanou projektovou dokumentaci v oboru elektro, v liniových stavbách nebo třeba při osvětlení pozemních komunikací, tunelů, parků či parkovacích ploch?


Rekonstrukce elektřiny v bytech Praha

Elektrikář Praha Tomáš Erben

Rekonstrukce elektřiny v bytech Praha

Rekonstrukce elektřiny je poměrně složitá a vyžaduje zásah odborníka. Chcete mít opravdu bezpečný domov? Pak nepodceňujte opravy a rekonstrukce elektřiny a rozvodů. Pro tyto případy je tu elektrikář Tomáš Erben z Prahy. Nabízíme kompletní rekonstrukci elektřiny v bytech, kancelářích, ale i obchodech a školách. U nás ve firmě přesně víme, co je k úspěšné rekonstrukci potřeba, a s námi vám tak nehrozí nepříjemné komplikace a výpadky proudu. Částečná úprava, ale i kompletní elektroinstalace v nových bytech, pro nás není problém. Instalaci provádíme pod omítku i v lištách. Nabízíme vám ale také další doplňkové služby, které při rekonstrukci elektřiny v bytě oceníte. Využít můžete například opravy a výměny zásuvek, světel, spínačů, jističů a bytových rozvaděčů. Rekonstrukcí elektroinstalace to u nás ale nekončí. V naší firmě víme, že kompletní rekonstrukce elektřiny často vyžaduje velké zásahy do omítky bytu. Na rozdíl od ostatních elektrikářů vám tak nabízíme také kompletní začistění stěn. Vaše omítka tak i po náročné rekonstrukci elektřiny bude upravená do původního stavu a vy si ušetříte starosti s následnými opravami. Plánujete rekonstrukci elektřiny v bytě či kanceláři? Pak se obraťte na elektrikáře Tomáše Erbena a nebudete litovat.


Montáž a instalace hromosvodů - profesionální služby na Vysočině

ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. - Čestmír Tišl

Montáž a instalace hromosvodů - profesionální služby na Vysočině

Neriskujte své zdraví a nechte si provést montáž a instalaci hromosvodů od profesionálů z jihlavské firmy ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. pana Tišla, který působí na českém trhu již od roku 1992.


Elektromontáže Pardubice - Silnoproudé a slaboproudé elektroinstalační práce

HC STAV s.r.o. Bytová výstavba Pardubice

Elektromontáže Pardubice - Silnoproudé a slaboproudé elektroinstalační práce

Zajišťujeme práce v oblasti elektromontáží. Nabízíme kompletní silnoproudé, slaboproudé instalace při výstavbě celých bytových komplexů, domů, bytů.


Elektrikářské práce, elektroinstalace Praha – profesionalita od odborníků

Elektrikář Praha Tomáš Erben

Elektrikářské práce, elektroinstalace Praha – profesionalita od odborníků

S elektřinou není radno si zahrávat. Pokud potřebujete například elektroinstalace menších i větších rozsahů, s důvěrou se obraťte na profesionály z firmy Tomáš Erben – elektrikářské práce z Prahy.