Výkopové a zemní práce Praha 5 – pomůžeme vám s výstavbou domů a průmyslových objektů

Chcete trávit společné chvíle s rodinou u bazénu? Sháníte někoho kdo vám bazén vykope? S tím vám pomůže stavební firma RENASTAV která sídli v Praze 5.


Výkopové práce Praha 5
Jsme tu s vámi od roku 1997 a proto se řadíme mezi spolehlivé a zkušené společnosti, které mají velmi kvalifikované pracovníky. Díky mnohaletým zkušenostem jsme si na trhu vybudovali velmi dobré jméno, a to také díky tomu, že termíny, které si spolu domluvíme opravdu dodržíme. Provádíme zemní a výkopové práce spojené s výstavbou objektů, občanských staveb a rodinných domů. Provádíme terénní úpravy, demoliční bourací práce, příjezdové cesty a podklady, výkopy pro bazény a inženýrské sítě a mnoho dalšího. Také provádíme veškeré stavební práce a vybudovali jsme největší solární elektrárnu. Že nevíte kde? No přece v Ralsku a tím naše práce nekončí. Buďte další náš zákazník, kontaktujte nás na telefonním čísle nebo se podívejte na naší práci na webových stránkách. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Stavební práce, rekonstrukce, zateplováni budov Praha, strojní a ruční práce, výkopové práce

Stavební práce, rekonstrukce, zateplováni budov Praha, strojní a ruční práce, výkopové práce
Jsme rodinná stavební firma. Provádíme veškeré stavební práce, rekonstrukce, zateplováni budov. Nabízíme strojní a ruční stavební, zemní a výkopové práce.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Renastav, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Renastav, s.r.o.
www.renastav.cz
Adresa

Adresa

Strakonická 37
Praha 5 - Lahovice 150 00

jan.potanka@renastav.cz
+420 605 200 573


Najdete nás také zde:

Facebookwww.ceskaporadna.czARES
captcha