Zadavatelem microsite je firma Penzion SPOKOJENÉ STÁŘÍ LUHAČOVICKÁ o.p.s.Penzion Spokojené Stáří - krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro seniory

Penzion Spokojené stáří poskytuje krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro seniory a nabízí i plno společenských a kulturních aktivit, výletů, zájezdů a zábavy.Klidné a pohodové stáří strávené tam, kde se o Vás postarají a budou o Vás pečovat jako v bavlnce. Takové pohodové ubytování pro Vás poskytne Penzion Spokojené stáří, který najdete v Luhačovicích v okrese Zlín.

Penzion Spokojené stáří poskytuje krátkodobé a dlouhodobé ubytování pro seniory o kapacitě až 100 lůžek. Komfortně zařízené pokoje jsou s jedním až dvěma lůžky a mají vlastní sociální zařízení. Pro manželské páry jsou k dispozici dvoupokojové apartmány.

Hlady zde trpět rozhodně neubudete. Budou pro Vás vařit poctivou kuchyni o plné penzi a svačinách. A nudit se přes den taky nebudete, personál pro Vás zajistí aktivity jako:

- čtení (k dispozici knihovna)
- promítání filmů
- poslech hudby
- výlety a zájezdy
- kulturní a sociální program
- procházky a zdravotní cvičení
- kadeřnice, pedikúra

Pokud budete potřebovat nějaký nákup nebo pochůzky po úřadech, ani to není problém. V Penzionu Spokojené stáří se o Vás postarají a budete se zde cítit dobře a v příjemné společnosti.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY