Zadavatelem microsite je firma Penzion OldaUbytování v krásném Českém Ráji pro rodiny s dětmi i jednotlivce v Penzion Olda

Zajeďte objevovat krásy Českého Ráje a ubytujte se v rodinném Penzionu Olda, který najdete v obci Doubravice v okrese Semily, a kde na Vás čekají útulně zařízené pokoje.Rodinný Penzion Olda ležící v obci Doubravice v krásném prostředí Českého ráje, který nabízí nespočet možností pro výlety pro rodiny s dětmi, jednotlivce i páry.

Penzion Olda si pro Vás přichystal dvou a tří lůžkové pokoje s manželskými postelemi, ve kterých nechybí vlastní sociální zařízení. Aby se Vám příjemně spalo jsou postele povlečeny do příjemných povlečení z mikrovláken.

V Penzionu Olda najdete společenskou místnost, kde je stolní fotbálek a televize. Kávičku si můžete dát z automatu, který je Vám k dispozici nebo si ji můžete uvařit v plně vybavené kuchyňce. Stravování není zajištěno, ale v kuchyňce najdete vše potřebné k vaření nebo můžete zajít do nedalekého motorestu.

V zahradě Penzionu Olda najdete gril a venkovní ohniště, ping-pong a v horkých letních dnech se můžete osvěžit v bazénu.

V okolí najdete plno možností pro výlety po krásách Českého ráje, který můžete objevovat pěšky i na kole. K dispozici je Vám uzamykatelná kolárna.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY