Ubytování, restaurace a bar v horském prostředí Krkonoš - Hotel Krakonoš

Hotel Krakonoš leží v krásném horské městě Jablonec nad Jizerou a zabavíte se zde v létě i v zimě. Nedaleko čekají horské střediska, koupaliště i Krkonošské muzeum.


Hotel_Krakonoš_Jablonec_nad_Jizerou
Tady je Krakonošovo. Že Vám to něco říká? A komu ne, Krakonoše zná přeci každý. Pokud se chcete podívat, kde to Krakonošovo vlastně je, pak se rozhodně zajeďte podívat do Jablonce nad Jizerou, kde na Vás čeká Hotel Krakonoš.

Hotel Krakonoš leží v horském městě Jablonec nad Jizerou, kde na Vás čekají prosté ale útulné pokoje s celkovou kapacitou čtyřiceti lůžek. Pokoje jsou menší dvoulůžkové nebo až pro osm lidí. V pokojích najdete dřevěné postele a dřevěný nábytek a k dispozici máte vlastní sociální zařízení.

V Hotelu Krakonoš se nachází restaurace, bar a salónek. Pro hotelové hosty je pak k dispozici jídelna a pro ty, co si chtějí něco uvařit i kuchyňka, kde najdete lednici, mrazák, mikrovlnou troubu a varnou konvici. Pro hotelové hosty je rovněž k dispozici Wi-fi a parkoviště zdarma. Za poplatek si sebou můžete vzít i domácího mazlíčka.

V okolí hotelu najdete plno možností k výletům v létě i v zimně.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel Krakonoš a Penzion Breuer
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel Krakonoš a Penzion Breuer
www.breuer.cz
Adresa

Adresa

č.425
Jablonec nad Jizerou 512 43

ibbreuer1@seznam.cz
+420 603 283 577


Najdete nás také zde:

ARES
captcha