Podlahářství – prodej všech druhů podlahových krytin, podlahářské práce

Podlahářství Michal Bitala v Přerově zajišťuje podlahářské práce. Navštivte naše Podlahové studio Bikr v Přerově, kde si můžete prohlédnout a také zakoupit různé druhy podlahových krytin.


Podlahářství Přerov
Hledáte na Přerovsku podlahové studio se širokým výběrem podlahových krytin? Chcete si nechat položit novou plovoucí nebo dřevěnou podlahu? Podlahové studio Bikr Michal Bitala v Přerově prodává nejen podlahové krytiny, ale postará se také o veškeré podlahařské práce.

Pokud se rozhodnete si u nás pořídit novou podlahu, zajistíme zaměření a návrh podlahy zcela zdarma. Navrhneme technologické postupy a stanovíme předběžný rozpočet realizace. Podlahové krytiny Vám dodáme a také položíme. Kromě pokládky nové podlahy se také zabýváme ostatními podlahářskými pracemi, jako je renovace starých podlah a lepení koberců nebo korků.

Pokud si nejste zcela jisti s výběrem podlahové krytiny, navštivte naši vzorkovou prodejnu, ve které Vám rádi poradíme – navíc si zde můžete prohlédnout jednotlivé vzorky různých druhů podlahových krytin.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Michal Bitala Podlahové studio BIKR
WEBOVÁ STRÁNKA
Michal Bitala
www.podlahybikr.cz
Adresa

Adresa

Velká Dlážka 527
Přerov 750 02

bikr-podlahy@seznam.cz
+420 774 605 887


Najdete nás také zde:

ARES
captcha